State of Decay 2 je asi nejpovedenější survivalovou hrou se zombíky, ale snadno mohla být ještě lepší – recenze

State of Decay 2 je asi nejpovedenější survivalovou hrou se zombíky, ale snadno mohla být ještě lepší – recenze

Obyčejní zombíci přestávají videohrám stačit. V roce 2018 se musí objevit nový druh nemrtvých, který by se odlišil od stále početnější konkurence v survivalovém žánru. Ve State of Decay 2 od vývojářského studia Undead Labs a vydavatele Microsoft nově narazíte na krví zaplavené zombie s rudýma očima, kteří jsou nakaženi obzvlášť těžkou formou Celý text

Pillars of Eternity 2: Deadfire je poctivým fantasy RPG ze staré školy – recenze

Pillars of Eternity 2: Deadfire je poctivým fantasy RPG ze staré školy – recenze

Fanoušci izometrických skupinových RPG ve stylu Baldur’s Gate nebo Planescape: Torment už několik let zažívají doslova renesanci kdysi opuštěného žánru. Loni vyšel v podobě Divinity: Original Sin 2 opravdový hit tohoto ražení. V letech 2015 a 2016 zase bodovalo vývojářské studio Obsidian Entertainment tituly Tyranny a Pillars of Eternity. Právě druhý jmenovaný Celý text

Harry Potter: Hogwarts Mystery pro mobily vás vtáhne do Bradavic, ale nic navíc nepřidá – recenze

Harry Potter: Hogwarts Mystery pro mobily vás vtáhne do Bradavic, ale nic navíc nepřidá – recenze

Už docela dlouho se nám pod ruce nedostala žádná hra ze světa již legendárního Harry Pottra. Až donedávna, kdy vyšel na mobilní platformy Android a iOS Harry Potter: Hogwarts Mystery. Za hrou stojí vývojáři z Jam City, kteří v prosinci při oznámení hry slibovali poctivě napsané RPG a prostředí z Bradavic. Je Celý text

Total War Saga: Thrones of Britannia patří k horším dílům série, ale i tak se hraje dobře – recenze

Total War Saga: Thrones of Britannia patří k horším dílům série, ale i tak se hraje dobře – recenze

Poslední díly slavné strategické série rozhodně patřily k tomu nejlepšímu, co tato značka kdy nabídla. Přesto však pro řadě dlouholetých fanoušků nepřinesly dostatečné uspokojení, protože Total War: Warhammer 1 a 2 nebyly zasazeny do zajímavé historické epochy, ale čerpaly ze známého fantasy světa. Tento rok si ale amatérští virtuální historici přijdou Celý text

Frostpunk je strašně smutný a drastický, ale také svěží a skvěle hratelný – recenze

Frostpunk je strašně smutný a drastický, ale také svěží a skvěle hratelný – recenze

Frostpunk vás vezme na výlet do alternativní historie pozdního 19. století. Lidstvo přivedla nová doba ledová na pokraj vymření. Několik přeživších se nakonec shromáždí kolem obřího parního generátoru na uhlí. Coby vůdce tohoto nebohého stádečka se vaším primárním úkolem stává zajistit existenci lidského druhu až k dalekému jaru. Brzy poznáte, že Celý text

 

Battlefield 5 se představuje v grandiózním traileru. Je to neskutečná jízda v úžasné grafice

Poté, co představení Call of Duty: Black Ops 4 zanechalo ve fanoušcích spíše smíšené pocity, bodují první scény z Battlefieldu 5 na celé čáře a skoro by se už na základě těchto ukázek chtělo usuzovat na to, kdo že bude letošním vítězem o nejlepší online akci roku.

Dnes ve 22:00 dojde k odhalení Battlefield 5. Sledujte přímý přenos

Společnost Electronic Arts dnes zevrubně představí svou novou dojnou krávu jménem Battlefield 5. Stane se tak prostřednictvím přímého přenosu speciální show, kterou bude moderovat Trevor Noah známý z The Daily Show a která začíná ve 22:00 našeho času. Přenos můžete sledovat také u nás.Bezprostředně po konci přenosu vám přineseme veškeré informace o hře a zveřejněné materiály ve vlastním článku.

House Flipper je nečekaným hitem na Steamu. Tato simulace renovace domu hráče doslova fascinuje

Jakoby se ukazovalo, že určitá část hráčů už má dost všech těch Battle Royale her, které aktuálně vycházejí nejen na Steamu. Zároveň se potvrzuje, že někdy je lepší jít proti veškerým trendům a přijít s něčím originálním, co tu ještě není, jakkoliv to na začátku může vypadat banálně.

Kingdom Come: Deliverance se dočká v průběhu roku čtyř příběhových rozšíření. Chystá se i bezplatný obsah

Kingdom Come: Deliverance už dnes platí oficiálně za úspěšný titul, a tak je jen logické, že se vývojářské studio Warhorse chce na oblibě hry ještě trochu svézt a zároveň potěšit hráče, kteří už prošli herním světem křížem krážem a rádi by si dali nějaký ten nášup.

Video z budovatelské strategie Jurassic World Evolution. Takhle to celé začne

Co přesně budete dělat v chystané budovatelské strategii Jurassic World Evolution? Tuto otázku tvůrci zodpovídají v novém vývojářském deníčku, který zahrnuje také řadu scén přímo z hraní.

Solo: Star Wars Story jsou nejdražší Hvězdné války všech dob. V plánu to nebylo, na vině je přetočení celého filmu

Zítra vstupuje do kin po celém světě další příběh ze světa Hvězdných válek. Magazín Variety nyní přišel s informací, že Solo: Star Wars Story je nejdražším snímkem, který kdy pod značkou Star Wars vznikl.

Krvavá akce Agony bude mít speciální mód. Nabídne v podstatě nekonečné množství obsahu

Vývojářské studio Mad Mind si krátce před vydáním očekávané brutální a krvavé akce Agony připravilo pro hráče velké překvapení. Oznámilo totiž, že hra bude obsahovat speciální mód, jímž doplní příběhovou kampaň.

Vychází Tennis World Tour. Bude to po letech konečně dobrá simulace bílého sportu?

Pokud se rádi honíte za tenisovým míčkem také ve virtuální podobě, bude pro vás jistě zajímavé vydání Tennis World Tour, což je velmi ambiciózní tenisová hra od vydavatele Bigben Interactive.

Oznámen Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Cry. Vrací na scénu beznadějného proutníka

Vzpomínáte si ještě na Larryho Laffera? Malého proutníka v bílém volnočasovém obleku? Pokud ano, tak zřejmě budete mít radost ze zprávy, že se vrací. Vývojářské studio Crazy Bunch totiž oznámilo pokračování slavné série adventur jménem Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Cry.

Vampire: The Masqurade – Bloodlines 2 stále není vyloučen. Značky se chopil nový vydavatel

Vampire: The Masqurade – Bloodlines bylo podle znalců jedním z nejlepších RPG své doby. Ale od jeho vydání v roce 2004 uplynulo spousta vody. Málokdo už doufal, že by se hra mohla někdy dočkat pokračování. Všechny naděje však zdaleka nepadly a nyní se naopak zvýšily.

Diablo 3 pomalu zakončuje 13. sezónu, startovní termín 14. sezóny oznámen

Pokud hrajete 13. sezónu Diabla 3, pak máte čas do 3. června vylepšovat svůj charakter. V následujících dnech bude společnost Blizzard připravovat servery na 14. sezónu, která oficiálně začne 15. června. 

Legendární Unreal slaví 20 let. Hru, které chtěl český novinář dát 11 bodů z 10 možných, můžete stahovat po omezenou dobu zdarma

Důvod k oslavám pro všechny veterány ryzích stříleček, kteří znají ten pocit, když si na LAN party omylem zabalí crossover kabel. Ale i ti, kdo se teď drbou na hlavě a neví, o čem je vlastně řeč, mají jedinečnou příležitost seznámit se s tvorbou vývojářského studia Epic Games z dob, kdy bylo její Fortnite vzdálené 20 let.

TOPlist