Kingdom Come: Deliverance – From the Ashes je zajímavým doplňkem původní hry – recenze

Kingdom Come: Deliverance – From the Ashes je zajímavým doplňkem původní hry – recenze

Hráči Kingdom Come: Deliverance jistě dobře znají vesnici Přibyslavice. Zdržovali se zde bandité, kteří přepadli hřebčín v Neuhofu a rovněž se na tomto místě odehrával první těžký souboj s bossem ve hře. Na střeše rozpadlého kostela. Vzpomínáte si? Celý text

Závody The Crew 2 balancují mezi genialitou a šílenstvím – recenze

Závody The Crew 2 balancují mezi genialitou a šílenstvím – recenze

Závodní hra The Crew 2 začíná ve velkolepém stylu. A to pošetilým závodem a efekty, které připomínají filmový blockbuster Počátek. Po divoké jízdě autem najednou sedíte v lodi, a to ještě předtím než se celý svět ohne. Opravdu šílený začátek, ale také vhodný nástin toho, co vás v The Crew 2 skutečně Celý text

Warframe je povedenou akcí hratelnou zdarma, kterou kazí technické chyby a grinding – recenze

Warframe je povedenou akcí hratelnou zdarma, kterou kazí technické chyby a grinding – recenze

Free to play her je na herním trhu přebytek, ale takových jako je Warframe, je naprosté minimum. Poté, co jsem shlédl pár videí, jsem šel do této hry s velice vysokým očekáváním a po 50 nahraných hodinách můžu říct že Warframe je hra která rozhodně stojí za vyzkoušení. Ale pojďmě Celý text

Tour de France 2018 mnoho věcí nemění, pro milovníky cyklistiky je ale jedinou volbou – recenze

Tour de France 2018 mnoho věcí nemění, pro milovníky cyklistiky je ale jedinou volbou – recenze

S příchodem července se blíží velkolepý závod profesionálních cyklistů Tour de France a s touto tradicí, která trvá už od roku 1903 k nám do našich herních zařízení přichází stejnojmenná hra nabízející požitek účastníka na dlouhých francouzských tratí. Cyklistickou hru má už od roku 2011 na starosti francouzské studio Cyanide a vydavatelem Celý text

Bus Simulator 18 je pohodovým poježděním, ale schází mu hloubka – recenze

Bus Simulator 18 je pohodovým poježděním, ale schází mu hloubka – recenze

Při poznávání městečka Seaside Valley a jeho okolí v Bus Simulator 18 si budete připadat tak trochu jako Jack Nicholson v Přeletu nad kukaččím hnízdem. Vy coby Patrick McMurphy sedíte za  volantem autobusu a za vámi samí šílenci jako pasažéři. „Včera jsme projeli kolem růžové krávy,“ říká jeden. „Aaano, tu jsem také Celý text

 

Konec nadějí, Mafia 4 jen tak nebude. Autoři pracují na zcela nové značce

Autoři Mafie 3 pověsili své pomyslné gangsterské kariéry na hřebík. Viceprezident vývojářského studia Hangar 13, Andy Wilson, prozradil, že se svými kolegy pracuje na zcela nové značce. Tím tak padají naděje na Mafii 4 definitivně ze stolu.

GTA 5 se již brzy dočká rozšíření After Hours. Do hry přidá noční život a hudbu světoznámých DJ, podívejte se na video

Už koncem června oznámilo vývojářské studio Rockstar Games přípravy dalšího rozšíření pro GTA 5, respektive GTA Online, který se má zaobírat nočními kluby a nočním životem vůbec. Netrvalo to příliš dlouho a už známe nejen název DLC, ale také datum jeho vydání. After Hours vyjde 24. července 2018.

Pět let stará strategie Total War: Rome 2 se dočká dalšího rozšíření. Odehrává se v raných letech Římské republiky, podívejte se na trailer

Takřka pět let po vydání povedené strategie Total War: Rome 2 se vývojářské studio Creative Assembly rozhodlo, že tento přeci jen již trochu pozapomenutý titul vzkřísí. Pomyslnou čerstvou vodou je přídavek Rise of the Republic, který hru rozšíří o novou příběhovou kampaň.

Oznámena akce The Cycle od autorů působivého Spec Ops: The Line. Umožní hráčům uzavírat přechodné aliance

Vývojářské studio Yager známe především jako tvůrce působivého vojenského dramatu Spec Ops: The Line, ale také vesmírné akce Dreadnought. Nyní toto berlínské studio oznámilo zcela nový titul – The Cycle. Jde o multiplayerovou hru ve sci-fi prostředí s plynulým přechodem mezi PvE, PvP a kooperací.

Cyberpunk 2077 u nás vyjde s českými titulky. Dabing se nevyplatí ani u tak velké hry

Málokdo dnes pochybuje o tom, že Cyberpunk 2077 bude skutečně obrovskou hrou. Už dnes patří k nejočekávanějším titulům vůbec a dá se předpokládat, že jeho prodeje půjdou do milionů, ne-li desítek milionů kusů. 

Kingdom Come: Deliverance – From the Ashes je zajímavým doplňkem původní hry – recenze

Hráči Kingdom Come: Deliverance jistě dobře znají vesnici Přibyslavice. Zdržovali se zde bandité, kteří přepadli hřebčín v Neuhofu a rovněž se na tomto místě odehrával první těžký souboj s bossem ve hře. Na střeše rozpadlého kostela. Vzpomínáte si?

Záběry z hraní akce GTFO. Stínová monstra ve vás vyvolají hrůzu jako Vetřelec

Kooperativní akce GTFO vysílá čtyři hráče do boje proti mimozemšťanům a jiným monstrům. Jednoho z těchto nepřátel představuje nový trailer. To však neznamená, že vám ho ukáže, jak byste si asi představovali. Stínová monstra totiž v GTFO nemůžete vidět, pouze jejich stíny ve světle baterky vás vyděsí. Stejně jako třeba ve Vetřelci se ale nepřátelé objevují na detektoru pohybu.

Nejvýdělečnější hra všech dob? Tržby z Fortnite překročily dvacet miliard

Fortnite je herním fenoménem dneška číslo jedna. Naposledy se to projevilo na Mistrovství světa ve fotbale, kdy někteří fotbalisté napodobovali oslavné tanečky postav z této hry. Pro vývojářské studio Epic Games to jistě bylo příjemné zjištění, ale ještě příjemnější je pro autory pohled do firemní kasy. Ta totiž bobtná neskutečným tempem.

World of Warcraft mění obchodní model. Nově jsou všechny dřívější datadisky přístupné zdarma

S okamžitou platností zahrnuje standardní měsíční předplatné MMORPG World of Warcraft také veškeré přídavky, a to až do Legionu. Hráči už tak nemusí kromě měsíčních poplatků investovat ještě do nového obsahu. Ten totiž dostanou jako součást předplatného, což je jednoznačně velkou změnou k lepšímu.

Závody The Crew 2 balancují mezi genialitou a šílenstvím – recenze

Závodní hra The Crew 2 začíná ve velkolepém stylu. A to pošetilým závodem a efekty, které připomínají filmový blockbuster Počátek. Po divoké jízdě autem najednou sedíte v lodi, a to ještě předtím než se celý svět ohne. Opravdu šílený začátek, ale také vhodný nástin toho, co vás v The Crew 2 skutečně čeká. Každou vteřinou totiž měníte stroj, se kterým se zrovna pohybujete. Řítíte se například v lodi po točité řece a hledáte, kudy uniknout? Tak proč nezvolíte jednoduše letadlo a nevznesete se z vody do vzduchu? Je před vámi zrovna slavná Route 66? Pak vzhůru do vozu a rychle na silnici.

Láká vás herní židle DX-Racer? Víme, jak na ni získat slevu

Stará židle vrže, bolí vás na ní záda a nechcete už dál trpět? Tak už se netrapte a kupte si kancelářské nebo herní křeslo DX-Racer. Tato značka splňuje ty nejnáročnější požadavky PC uživatelů a manažerů. Zaměstnavatelé ocení také velkoobchodní ceny. Vybavte svoji kancelář těmi nejkvalitnějšími židlemi, které ocení také vaši zaměstnanci.

Bez vkladu vytočil krásných 52.100 Kč! Šanci má každý

Slovo casino má řada lidí spjato s honosnými sály ve stylu Las Vegas. Místo, kde se baví společenská smetánka a kam běžný člověk nemůže vkročit, aniž by předtím prodal minimálně 3 zlaté zuby po babičce 🙂

TOPlist