Atentát na Heydricha v novém přídavku Resistance pro Call of Duty: WW2

Obsah prvního přídavku pro Call of Duty: WW2 už je znám. Nové DLC se bude jmenovat Resistance a obsahovat má tři mapy a nové mise pro mód War a Zombie mód.

Nové mapy nesou názvy Valkyrie, Anthropoid, Occupation. První z nich vás zavede do samotného Hitlerova velitelství, takzvané Wolfsschanze. Pro našince nejzajímavější je Anthropoid, který se věnuje stejnojmenné operaci, která vyústila v atentát na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha. Třetí mapa Occupation je pak remakem mapy Call of Duty: Modern Warfare 3.

War mód se dočká mise Operation Intercept, ve které je třeba osvobodit bojovníky odboje, kteří mají být odvezeni vlakem. Po jejich osvobození je nutné přerušit komunikaci nepřátel a nakonec zničit samotný vlak.

Také Zombie mód The Darkest Shore se může těšit na novou misi a sice The Darkest Shore. V té se hrdinové dostanou na tajuplný ostrov, na kterém mají najít doktora Strauba. Pochopitelně se to tu jenom hemží nacistickými zombíky.

Tip: recenze Call of Duty: WWII

Call of Duty: WW2 – Resistance vyjde 30. ledna s časovou exkluzitou pro Playstation 4. Majitelé verzí pro PC a Xbox One by se měly dočkat koncem února.

Call of Duty: WWII – Resistance – trailer

Související články

komentářů k článku

  1. Jiří Sobotka napsal:

    V době atentátu na Reinharda Heydricha byl Říšským protektorem
    pan Konstantin von Neurath. Každý osel to ví…….
    Zdraví
    J S

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist