Autoři PUBG se omlouvají za příliš těsné kalhotky ženských postav

Poněkud rozpačitě až fascinovaně si momentálně prohlížejí hráči multiplayerové akce Playerunknown’s Battlegrounds ženské charakterové modely, které jsou k vidění v aktuální verzi hry.

Už tak těsné spodní prádlo ženských postav se totiž zjevně ještě zmenšilo, díky čemuž jsou zřetelně viditelné primární ženské pohlavní znaky. Řada hráčů to považuje za urážlivé a požaduje po vývojářském studiu Bluehole nápravu.

Autoři se omlouvají

Duchovní otec Playerunknown’s Battlegrounds, Brendan Greene, už se omlouvá kudy chodí a vinu svádí na bývalé externí spolupracovníky. Pochopitelně také slibuje nápravu s tím, že se do hry vrátí původní modely, které toho tolik neodhalují.

Po dlouhé fázi předběžného přístupu Playerunknown’s Battlegrounds konečně oficiálně vyjde na PC 20. prosince. Na 12. prosince je potom naplánován začátek otevřeného betatestu verze pro Xbox One.

 

Související články

19 Responses to Autoři PUBG se omlouvají za příliš těsné kalhotky ženských postav

 1. pete napsal:

  ajeje, to se zase hnusné, frigidní šeredné feminazi poserou…

  • Martin.K. napsal:

   Moje slova, asi v Amérícé v životě neviděli nahou vagínu či ňadro. Hold národ tupounú zůstane národem tupounú.

   • Petr.S. napsal:

    Přesně, ale že v některých hrách odlítavají části těl a tečou potoky krve to už jim jaksi nevadí 😮 😀

 2. Neo0113 napsal:

  Mě se to líbí. 🙂 Sice nejsem pařman, ale Vy mladí dopadnete tak, že se budete bát usmát na holku aby Vás nezažalovala za sexismus.

 3. NODster napsal:

  ať jsi stáhnou rozlišení na minimum 😀 nejlépe 320*240 a neuvidí nic … max kostičky……

 4. Laďa napsal:

  Virtuální realita….vychází z reality kterou známe. Si mají všechny ženy nechat chirurgicky upravit přirození tak, aby až jej někdo VR zobrazí, nepohoršovalo? Se proberte, ještě nemáme islám

  • zajav napsal:

   Ženy mimo porno, stripbary a !soukromí! nenosí do boje tak směšně upnuté spodní prádlo, že v něm vypadají jako nahé. Zeptejte se nějaké vojačky nebo aspoň známé, která sportuje.
   Tímto grafickým modelem je hráčům podsouváno, že akční hrdinka ve spodním prádle má zároveň vypadat jako striptérka. Není třeba upravovat ženy, je třeba žádat po VR, aby respektovala ženskou důstojnost. Jak by se Vám v neerotické akční hře líbil mužský model s takto vykreslenými detaily: https://pbs.twimg.com/media/DQsuAsNWAAAjuda.jpg ?

   • DeFalco napsal:

    Jenže mužské a ženské genitálie si nejsou rovny.

   • Mira napsal:

    hm az na to ze postavy v PUBG nejsou akcni hrdinove, ale normalni lidi, co jsou hozeni na ostrov a tam se maj pomlatit. Predlohou pro hru je film Battle Royale …

    • zajav napsal:

     Diky za upresneni. Takze skutecne neni duvod, aby obleceni odhalovalo u zenskych avataru vic nez u muzskych…

   • pete napsal:

    mlč feminazi

   • Jerry napsal:

    Je mi naprosto jedno, jestli má někde nějaký chlap obtažený kule v trenkách. Toto naprosto neřeším. To řeší pouze pomatené feministky, protože polonahé chodí ženské i v reále, tak proč to nemůže být v nějaké hře.

   • game_ghost napsal:

    Stačí si vzpomenout na bojovnici Xenu. Ko.zy jí lezly z napěchovanýho brnění……no a co? Řešil to někdo? Měli ten seriál zakázat? Se probuď. Až budou chtít dát virtuální osoby do naha, tak pak si řeknu, že už je to trochu přes míru, ale to že je tam ve spoďárech???? A jestli jsou upnutý víc nebo míň mě fakt nezajímá. Jestli ti to tak leží v žaludku tak napiš vývojářům, ať jí místo velikost S dají XXLka.

 5. Alenaar napsal:

  Feministkam a SJW ksindlu at se nidko neomlouva, neexistuje zpusob jakym je uspokojit, nelze se jim zavdecit. Vzdycky. Je. Neco. Spatne.

 6. Zluma1 napsal:

  Stěžuje si nehezká blbka frustrovaná tím, že si nikdo neprohlíží její intimní partie.

 7. Mike napsal:

  no a co jako…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist