Euro Truck Simulator 2 dostává rozšíření Itálie. Podíváte se i do Palerma

Oblíbený simulátor kamionové dopravy Euro Truck Simulator se už 5. prosince dočká rozšíření o další atraktivní stát – Itálii.

Ten nabídne celkem 11 500 kilometrů nových tras, což už je pořádná porce k projetí. Cesty spojují 19 italských měst, mezi kterými nechybí Řím, Neapol, ale ani sicilské Palermo. Převážet budete zboží nových obchodníků a vyrovnat se pochopitelně musíte i s nechvalně proslulými italskými mýtnými branami.

Spolu s novým rozšířením vyjde také update pro severní část Itálie, kterou obsahoval už původní Euro Truck Simulator 2. Pokud tak nebudete do rozšíření investovat, získáte alespoň něco zcela zdarma.

Přídavek Itálie pro Euro Truck Simulator 2 bude stát 18 euro, tedy stejně jako předchozí rozšíření Skandinávie a Francie.

Na zpracování nového rozšíření se můžete podívat v traileru, který vám mimo jiné ukáže, jak moc detailně provedená jsou nová města.

Euro Truck Simulator 2 – trailer

komentářů k článku

 1. Vladimir napsal:

  To bude v multiplayeru problémů u těch automatických bran 😀 😀 😀
  zajímalo by mě jestli scs Software nějak komunikují s tvurci Multiplayeru

  • F napsal:

   Myslím, že už ano, protože dříve se čekalo na nový update MP asi 14 dní, když vyšla třeba nová verze hry. Teď to vyjde za 1 až 2 dny. Tuším, že jeden z tvůrců MP je přímo u SCS.

   • P napsal:

    Tušíš špatně. SCS nemá s multiplayerem nic společného

    • mtcougar napsal:

     Tusis uplne spatne. Puvodni tvurce, Eryk, pracuje jiz drahnou dobu pro SCS. Zaroven davame support lidem, co po Erykovi zbyli. Takze tak. Pracuji v SCS, muzes verit =)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist