Gwent dostane příběhovou kampaň, první trailer

Vzhledem k tomu, že Zaklínač 3 se těší takové oblibě i díky svému skvělému příběhu, se nelze divit, že CD projekt chce pro svého karetního levobočka Gwent připravit také singleplayerovou kampaň. První trailer představuje příběh „Thronebreaker“.

Doprovázíme válečnou veteránku a královnu Meve, která vládne dvěma severským říším. Když jsou opět ohroženy invazí, musí bojovnice opět do zbraně a připravit se na ničení a odplatu.

Svěží vítr a nepoznané části světa

Grafický styl svým cel-shading stylem připomíná spíše produkci Telltale než Zaklínače 3. Podle tiskové zprávy bude v kampani pro jednoho hráče možné objevovat dosud nepoznané části zaklínačova světa, plnit náročné a do hloubky jdoucí úkoly, sbírat suroviny a účastnit se detailních soubojů, které vnesou do dosavadních pravidel hry svěží vítr.

Gwent má vyjít ještě v roce 2017, a to na PC, PS4 a Xbox One. Vedle příběhové kampaně byly odhaleny také podrobnosti o e-sportovní iniciativě Gwent Masters. V sezónním módu bude možné účastnit se oficiálních turnajů a zajistit si tak místo ve finále, které rozhodne o tom, kdo se stane světovým šampionem Gwentu.

Gwent: Thronebreaker – video příběhové kampaně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist