Hardcore střílečka Insurgency: Sandstorm se chlubí realistickým dobíjením zbraní

To, že to chystaná akce Insurgency: Sandstorm myslí s realističností opravdu vážně, ukazuje nový trailer, ve kterém se seznámíte s tím, jak v této hře funguje dobíjení zbraní.

Insurgency: Sandstorm narozdíl od běžných her, které dobíjení odbývají jednou animací, sází na více různých způsobů nabíjení. Když měníte zásobník u zbraně a pak rychle přeskočíte na jinou, zůstane v hlavni ještě jedna rána. Kromě toho bude k dispozici také funkce „speed reload“, kdy můžete zahodit ještě plně nevyužitý zásobník a nasadit nový.

Insurgency: Sandstorm zatím bohužel nemá pevný termín vydání. Autoři velmi hrubě uvádějí rok 2018, doufejme tedy, že to stihnou. Hra totiž vypadá velmi slibně a kromě multiplayerových kampaní plánuje nabídnout také příběhovou kampaň pro jednoho hráče, která se bude odehrávat ve druhé světové válce.

Insurgency: Sandstorm – trailer

Související články

komentářů k článku

  1. Dez1nd napsal:

    Tak tenhle system uz je od prvni verze ve hre Escape from Tarkov. A stejne jako se tady opici je moznost dvou rychlosti pri nabijeni, jedna pomalejsi ktera zmeni zasobnik a prazdny vrati do inventare a druha rychlejsi ktera prazdny zasobnik odhodi na zem. Takze se nemaji cim chlubit 🙂 neni to zadna novinka 🙂

    • Ahaaaa napsal:

      No až na to že celkově je jinak Tarkov uplně hrozná hra, gameplay-wise. I Operace Flashpoint byla lepší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist