Nádherný svět Monster Hunter World nezapře inspiraci Avatarem. Podívejte se na trailer

Pokud jste snad dosud pochybovali o tom, co bude největší herní událostí začátku příštího roku, po zhlédnutí přiloženého traileru, který Capcom prezentoval na akci Playstation Network, už asi nebudete. Monster Hunter: World to v něm totiž rozbaluje neskutečným způsobem a ukazuje, že má potenciál stát se dost možná jednou z nejzajímavějších her celého příštího roku.

Především se můžete pokochat překrásným a neuvěřitelně pestrým světem, který čerpá inspiraci z mnoha zdrojů, například z Avatara. Ať už jsou to některé postavy nebo třeba létající monstra, na která je možné se zavěsit. Nejde ale o výtku, svět Monster Hunter: World toho nabízí ještě mnohem více a rozhodně nepůsobí dojmem, že by někoho vykrádal. V traileru dále uvidíte dynamické a plynulé boje s obřími příšerami, které budou patřit k vrcholům hry. Z dialogů je pak patrné, že i po příběhové stránce by hra mohla leccos nabídnout.

Mimochodem, součástí traileru je i vtipná vsuvka s Mega Manem, který se dočká jedenáctého dílu, jak nedávno vyšlo najevo.

Monster Hunter: World vychází už 26. ledna, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Monster Hunter: World – trailer

 

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist