Netradiční survival strategie Frostpunk má termín vydání. Odehrává se v mrazivém světě steampunku

Vývojářské studio 11bit, které stojí za vynikajícím počinem The War is Mine, dokončuje svůj nový projekt. Ten nese název Frostpunk a tentokrát se jedná o netradiční kombinaci survivalu a strategie. Vývoj pokračuje velmi dobře a hra by měla vyjít nejpozději do konce března.

Autoři také vydali nový vývojářský deníček, ve kterém představují řadu vlastností hry. Mimo jiné také Automatony, což jsou steampunkoví roboti, kteří byli vyvinuti proto, aby zlepšili šance na přežití lidstva v mrazivém světě Frostpunku. Mohou nahradit celé skupiny pracovníků a jediné, co k tomu potřebují, je dostatek paliva. Frostpunk vám však jen tak něco nedaruje. Automatoni proto mohou působit také problémy mezi obyvatelstvem a mohou být zdrojem dalších nebezpečí.

Největší devizou Frostpunku je pravděpodobně jeho mrazivý svět, do kterého jsou zasazeny prvky steampunku, což tvoří skutečně originální a lákavou kombinaci. Tvůrci si hodně zakládají také na netradičních herních mechanismech.

Frostpunk – trailer

 

Komentujte

1 Komentář zapnuto "Netradiční survival strategie Frostpunk má termín vydání. Odehrává se v mrazivém světě steampunku"

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jindrich Tandara
Host

Koukám že dnes se slovo strategie davá snad ke všem hrám 😀
Ale opak je pravdou já osobně říkám strategie třeba hrám,command conquer,warcraft,starcraft a podobné prostě epické armády a obří boje a né tyhle chujárny 😀 tohle není strategie a ani nevím do čeho bych to vůbec měl zařadit.

TOPlist