Playerunknown’s Battlegrounds pro Xbox One je katastrofa. Hra se neustále seká

Když už náhodou Microsoft sežene pro svůj Xbox One exkluzivní obsah, který konkurenční Playstation 4, nedokáže to ani náležitě prodat. Pokazit port na PC veleúspěšného Playerunknown’s Battlegrounds, to už je velké umění.

Microsoft hru vydal v rámci programu Game Preview, což je svým způsobem předběžný přístup. Přesto však hráči od hry, která je na PC bezproblémová a hotová, čekali slušný zážitek. Toho se ale v žádném případě nedočkali. Naopak na ně Microsoft vyklopil haldu problémů, které se teď snaží hasit.

Příšerný výkon

Hru kazí především velmi silné sekání, jež se objevuje na počátku partiích. Později se rychlost Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG) trochu zlepší, ale skutečně uspokojivého výsledku nedosáhne nikdy. S podivem je, že problémy s výkonem hra má i na nejvýkonnější konzoli současnosti – Xbox One X.

Pokud byste očekávali vylepšenou grafiku, byli byste zklamáni. Hra na Xbox One X vypadá jako na průměrném PC a na bojišti se zřídkakdy děje něco, co by ospravedlňovalo tak špatný výkon.

Jak se navíc ukázalo, servery Playerunknown’s Battlegrounds určené na provoz verze pro Xbox One nestačí. Jak stahování hry, tak následné spojení je velmi pomalé. Spojení dokonce místy vypadává zcela a Microsoft provádí i hodinové údržby, kdy se nelze připojit.

Související články

Jeden komentář k článku

  1. nahnibuk napsal:

    „od hry, která je na PC bezproblémová a hotová“ ???

    tohle nemyslíte vážně!? Autor článku očividně PUBG ani neviděl na youtube když je schopný napsat tohle..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist