Strategie Spellforce 3 je nehratelná, uvádějí recenzenti a youtubeři

Dnes vychází očekávané strategie Spellforce 3, která měla pověst jednoho z černých koňů tohoto roku. První ohlasy však napovídají, že tento potenciál bude naplňovat jen obtížně.

První recenze a videa, která natočili youtubeři, se totiž shodují v jednom – Spellforce 3 má obrovské množství chyb, které jí činí v podstatě nehratelnou nebo hratelnou jen s velkým sebezapřením.

Autoři se brání

Autoři Spellforce 3 se snaží vzniklý požár negativních ohlasů hasit prohlášením, ve kterém píší, že recenzenti a youtubeři měli k dispozici nehotovou verzi a že ta verze, která dnes vychází, už bude bez problémů.

Jak možná víte, uvolnili jsme pro média a youtubery předfinální verzi hry. Tato verze bohužel má určité problémy, protože naším cílem bylo na hře pracovat až do co možná nejzazšího okamžiku před vydáním. Verze, která vyjde 7. prosince v 10:00, tyto problémy mít nebude,“ stojí v prohlášení tvůrců.

Je pravděpodobné, že některé chyby se skutečně podařilo odstranit. Podle recenzí jich ale bylo tolik, že stěží půjde o všechny a hra zřejmě bude potřebovat ještě řadu updatů po vydání. Zatím vám tak můžeme poradit jen to, abyste vyčkali na naší recenzi.

Související články

7 Responses to Strategie Spellforce 3 je nehratelná, uvádějí recenzenti a youtubeři

 1. Shoot napsal:

  Rozhodně nehratelna tisic crash bugu, dale bugu v interakcich, questech atd. obrovské sklamani tahle hra.

 2. Raon napsal:

  V dnešní době je většina her nehratelná !Nové hry určují sobecky kudy jít ,co udělat,jak vyrobit atd.Kam se poděla svoboda rozhodování?Počítačová inteligence protivníka je dementní a roboticky stejná!

 3. hawky napsal:

  Zrovna sleduji Twitch stream, ten hráč (otterspacetv) to hraje v pohodě.

  • David Sillmen napsal:

   Podle všeho jde především o problémy s plněním úkolů. Jejich splnění prý mnohdy není zaznamenáno, což je pak třeba složitě obcházet, v některých případech to ani nejde. Po technické stránce se zdá, že hra funguje plynule a bezproblémově.

 4. Nemesis napsal:

  Hra bezproblému hratelná, ignorovat pijavice v podobě youtuberu.

 5. Tonda Chytrý napsal:

  Nekupovat nedodělky.

 6. bropica napsal:

  pokud je v článku fotka obrázek hry nebo čehokoli nebylo by špatný kdyby se dala rozkliknout

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist