Ubisoft rozdává skvělou válečnou strategii World in Conflict

Společnost Ubisoft je známá tím, že čas od času rozdává některou ze svých dřívějších her. Tentokrát ku příležitosti přicházejících vánočních svátků uvolnila k bezplatnému stažení špičkovou válečnou strategii World in Conflict, a to rovnou v kompletní edici, která obsahuje přídavek Soviet Assault.

V rámci „Happy Playdays“ můžete World in Conflict: Complete Edition stahovat až do 11. prosince. Jediné, co k tomu potřebujete, je konto ve službě Uplay, kde si hru jednoduše aktivujete a navždy bude vaše. Vzhledem k tomu, že teď si hru zdarma stáhne velké množství lidí, bude k dispozici i dostatek spolu- a protihráčů na online multiplayer, který je stále udržován aktivní. Kromě toho se samozřejmě můžete těšit na příběhovou kampaň.

World in Conflict se odehrává za studené války a zaobírá se možným vývojem konfliktů 80. let. Hra vyšla už v roce 2007, ale i dnes má rozhodně co nabídnout. Stojí za ní vývojářské studio Massive Development, které se později přeměnilo v Ubisoft Massive a vytvořilo oblíbený online titul The Division.

V týdnu od 11. do 18. prosince pak má být k bezplatnému stažení k dispozici ještě větší pecka – Assassin’s Creed IV: Black Flag.

Související články

5 Responses to Ubisoft rozdává skvělou válečnou strategii World in Conflict

  1. Petr napsal:

    Jedna z mojich oblíbených strategií. Hra se neodehrává v budoucnosti, ale v roce 1989.

  2. Karel napsal:

    No účet na Ubisoft (Uplay) mám, jen ta hra tam ke stažení není, něco je asi špatně pane redaktore ….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist