Ubisoft rozdává vynikající Assassin’s Creed IV: Black Flag

Společnost Ubisoft se rozhodla o vánočním čase udělat radost hráčům, a tak rozdává některé tituly ze svého zlatého fondu. Nejsou to přitom žádné béčkové kousky, ale hry, které by ve své sbírce měl mít každý hráč.

Poté, co minulý týden Ubisoft rozdával World in Conflict z roku 2007, je to tentokrát o poznání novější (2011) Assassin’s Creed IV: Black Flag. Kdyby přitom vydavatel rozdával některý ze starších dílů oblíbené série, nikdo by se nemohl divit. Pro hráče je ale rozhodně lepší, že volba padla právě na Black Flag. V tomto případě jde totiž o jeden z nejlepších a také nejrozsáhlejších dílů série.

Assassin’s Creed IV: Black Flag nabízí poutavé příběhové dobrodružství v Karibiku, a to včetně velmi dobře zpracovaných námořních soubojů, které byly tak oblíbené, že se dostaly i do některých dalších dílů série.

Assassin’s Creed IV: Black Flag lze od Ubisoftu zdarma získat od 11. v odpoledních hodinách do 18. prosince. Jediné, co k tomu potřebujete, je účet na Uplay, kde si hru také stáhnete a aktivujete.

Související články

12 Responses to Ubisoft rozdává vynikající Assassin’s Creed IV: Black Flag

 1. eRRzee napsal:

  Dotaz: nechcete pro hry (a programy) zdarma udělat vlastní kategorii. Pro přehlednost.

  • David Sillmen napsal:

   Děkujeme za podnět. Popravdě jsme o tom přemýšleli, problém je v tom, že většina těchto zajímavějších her je zdarma k dispozici pouze po omezenou, a to relativně krátkou dobu, což by pak v případě kategorie slibující hry zdarma mohlo vést k řadě nedorozumění. Každopádně ani teď nejde o ideální stav a vzhledem k tomu, že hry zdarma čtenáře velmi zajímají, přemýšlíme o dalších možnostech…

   • eRRzee napsal:

    podle mě je to úplně jednoduché. Přidat napravo rubriku a jakmile platnost akce vyprší článek z ní stáhnout 🙂

 2. Matejosel napsal:

  Ja hru uz stahuji, objevi se vam kolonka Assasins creed vedle kolonky obchod. Potom vyskoci 10 years assassins creed a tam date registrovat produkt presmeruje vas to na stranku tam date assassins creed registrujete se pomoci uplay uctu a to vam da hru do uplay na pc. Pak dtaci otevrit uplay a dat stahnout zdarma

 3. OK napsal:

  A pro PS3 to bude také možné stáhnout?

 4. Kryton Serie 4000 napsal:

  Účet na uplay už mám ale hru jsem tam zadarmo zatím nenašel nevíte kdy přesne se tam objeví? Díky za odpověd

 5. Radek napsal:

  Bude možné stáhnout i na playstation 4 případně kde na Playstoru??

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist