70 nových singpleayerových misí pro GTA 5

Zatímco vývojářské studio Rockstar Games poctivě a kontinuálně opečovává multiplayerový mód Grand Theft Auta 5 – GTA Online, fanoušci singleplayeru přicházejí tak trochu zkrátka. Nevyužité příležitosti se tak zhostili moddeři, kteří připravili pořádnou porci 70 nových misí určených pro individuální hraní.

Tvůrci využili k přípravě nových misí takzvaný Mission Maker Tool a pokusili se do nich vsunout maximální variabilitu. Užijete si tak pašování zboží, lety helikoptérou, použití padáku, odstřelování a tak dále. Kromě toho zažijete spoustu akce a budete moct vstoupit do různých budov, případně se vloupat do PC a sejfů.

Modifikaci si můžete stáhnout pod tímto odkazem. Hlavní tvůrce “alebal” pak s každým dalším updatem slibuje až deset nových misí, takže milovníci singleplayeru GTA 5 se mají na co těšit.

Instalace modu

Pro spuštění modifikace budete potřebovat Mission Maker Tool. Následně už stačí pouze extrahovat zazipovaný soubor a nahrát jeho obsah do složky, kde máte nainstalované GTA 5, která může vypadat takto: C:\Program Files (x86)\steam\steamapps\common\gta5.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 5 Prumer: 3.2]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na