Activision slaví rekordní úspěchy Call of Duty: WW2 a Destiny 2

Kdo po drtivé kritice a nepřesvědčivých prodejních číslech loňského Call of Duty: Infinite Warfare čekal, že to se slavnou sérií půjde konečně z kopce, mýlil se. Naopak to vypadá, že s letošním Call of Duty: WW2 chytila značka druhý dech.

Podle magazínu Businesswire se v Severní Americe a pravděpodobně také v Evropě stal Call of Duty: WW2 nejprodávanější hrou na konzolích. Od svého vydání v listopadu hra podle odhadů vydělala více než miliardu dolarů.

Destiny 2 na druhém místě

Podle šéfa Activisionu Erica Hirschberga to znamená, že Call of Duty je obratově nejúspěšnější hrou na severoamerickém trhu už devátým rokem v řadě. Celosvětově pak tohoto titulu dosáhla v osmi z posledních devíti letech.

Aby toho nebylo málo, má Activision ještě jedno želízko v ohni. Podle Hirschberga totiž v prodejích na druhém místě následuje Destiny 2. To pro firmu znamenalo mimo jiné nejúspěšnější uvedení PC titulu v její historii. Celkově už je teď hra úspěšnější než první díl.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na