Age of Empires 2: Definitive Edition představeno. Uzavřená beta proběhne na Steamu

Po úspěchu definitivní edice prvního Age of Empires bylo více méně jasné, že se dočkáme finální verze také druhého a ještě legendárnějšího dílu této strategické série. A jak se čekalo, tak se také stalo – Microsoft na své konferenci oznámil Age of Empires 2: Definitive Edition.

Stejně jako v případě prvního dílu se v Age of Empires 2: Definitive Edition můžeme těšit na grafické zpracování v rozlišení 4K. Veškeré jednotky budou znovu navržené a rozanimované. Pokud bychom ale měli soudit z prvního traileru, jsou změny o něco menší než minule. Například některé budovy jsou zatím velmi podobné originálu. Je ale možné, že se na ně autoři ještě zaměří.

Čtyři nové civilizace

Po obsahové stránce se můžeme těšit na zcela novou kampaň. Víme také, že hra obsáhne čtyři nové civilizace. Zůstává nicméně otevřeno, zda titul zahrne veškerá tažení a národy HD Edition. Definitive Edition už je totiž druhou přepracovanou verzí Age of Empires 2.

Microsoft také oznámil, že 18. června proběhne uzavřený betatest Age of Empires 2: Definitive Edition, kterého se zúčastní 1500 hráčů na Steamu. O týden později, 24. června, by pak měla proběhnout druhá vlna betatestu, která by měla být rozsáhlejší.

Abyste se betatestu mohli zúčastnit, je třeba se registrovat do Age of Empires Insider Programu a příslušné konto propojit s účtem na Steamu. Vývojáři zároveň vyžadují aktuální DxDiag, aby určili vaše hardwarové specifikace.

Age of Empires 2: Definitive Edition – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na