Age of Empires 4 se bude odehrávat ve středověku. Podívejte se na první trailer

Jak jsme očekávali, tak se také stalo. Microsoft na své akci X019 odhalil první záběry z Age of Empires 4, které bylo oznámeno před dvěma lety. Video je nicméně poměrně krátké a kdovíjaký vhled do hry nedává. Navíc si nemohu pomoct, hra působí trochu genericky a zaměnitelně. Kouzlo Age of Empires se ale vytrácí zřejmě také kvůli použité 3D technologii. K vidění jsou rozlehlá města, velké armády, katapulty, obléhání a vertikálně členěný terén.

Mnoho informací jsme se o Age of Empires 4 nedozvěděli. Snad jen to, že se hra bude odehrávat ve středověku. Prvními dvěma oznámenými civilizacemi jsou Angličané a Mongolové.

Microsoft poněkud překvapivě oznámil také skutečnost, že na hře pracuje nové interní studio World’s End. Původně přitom hra byla ve vývoji v Relic Entertainment. O něm ale nepadlo ani slovo. Proto nevíme, zda bylo ze hry vyšachováno nebo zda na ní stále nějakým způsobem spolupracuje.

Age of Empires 4 je stále dosti vzdálené. Nedostalo totiž ani termín vydání.

Age of Empires 4 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na