Akce s helikoptérami Comanche vyjde už za pár dní v předběžném přístupu

Foto: Comanche

Už nějakou dobu pracuje vývojářské studio Nukklear Digital Minds na multiplayerové vrtulníkové akci Comanche. Vydavatelem je společnost THQ Nordic, která nyní oznámila brzký vstup hry do předběžného přístupu na Steamu. Stane se tak již 12. března 2020, tedy tento čtvrtek.

Vydavatel zároveň uvedl, že Comanchce v této fázi pobude přibližně půl roku, kdy by ho autoři měli neustále rozšiřovat o nový obsah a prvky. Konkrétní detaily k rozsahu však zatím nejsou známy.

Comanche nemá ani datum vydání hotové verze. Pokud bychom vzali zmíněný půlrok, předpokládáme, že by hra mohla vyjít na podzim tohoto roku.

Comanche se soustředí na svižné multiplayerové partie, kdy ke slovu přijdou i drony s různými způsoby využití. V rámci módu Infiltrace tak například bude úkolem jednoho týmu dostat do továrny bombu právě s pomocí dronu. Autoři nicméně kategoricky nevyloučili ani singleplayerovou kampaň.

Dodejme, že Comanche navazuje na legendární sérii, za kterou stála dnes již neexistující společnost NovaLogic.

Comanche – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na