Akce Dying Light: Bad Blood je těsně před kolapsem. Další Battle Royale, o které hráči vůbec nestojí

Už několik týdnů se snaží ambiciózní akce Dying Light: Bad Blood uzmout kousek sladkého koláče jménem Battle Royale a obhájit svou existenci pod sluncem. Bohužel se to zatím výtvoru od polského Techlandu, který čerpá z atraktivní matérie kolem série Dying Light, nedaří. Od začátku hra bojuje s nezájmem hráčů, přičemž tento stav se pomalu stává neúnosným.

Dying Light: Bad Blood začínalo na počtu 450 souběžně hrajících lidí, což není žádná sláva, ale nyní je to ještě horší – titulu se věnuje zhruba polovina hráčů z tohoto počtu. Původní Dying Light z roku 2015 je přitom velmi úspěšnou hrou, kterou v nejlepších dobách hrálo 45 000 a ještě v současné době se po slevové akci dostal na 20 000. O takových číslech si může Bad Blood nechat jen zdát.

Dying Light: Bad Blood je zatím v předběžném přístupu a možná bylo od autorů troufalé žádat od hráčů 20 euro za titul, který má být po oficiálním vydání dostupný zdarma. Rovněž to, že do velké míry staví na herních prvcích tři roky staré hry, přesvědčilo ke koupi málokoho.

Vážně tak hrozí, že Dying Light: Bad Blood bude následovat osudu titulů The Culling 2 nebo Radical Heights. V obou případech šlo o Battle Roayle hry, o které ale nikdo neměl zájem.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na