Akce Metro: Exodus láká skvělým příběhovým trailerem. Ukazuje nové části hry

Pokud máte pocit, že už jste si dlouho nezahráli pořádnou příběhovou střílečku s hutnou atmosférou, máme pro vás dobrou zprávu – zanedlouho budete mít příležitost okusit Metro: Exodus coby pokračování v tomto ohledu vynikající série, jež vzniká na motivy románů Dmitrije Gluchovského.

Tip: Veškeré informace o hře

Autoři z vývojářského studia 4A Games se nyní vytasili s novým trailerem, který je laděn do příběhové noty, ale kromě toho prezentuje dosud neviděné lokality hry, stejně jako zajímavé charaktery. K vidění jsou také lidští i nelidští nepřátelé a vůdci znepřátelených frakcí.

Příběhový trailer Metro: Exodus doplňuje svým vyprávěním Anna, která je manželkou hlavního hrdiny Arťoma a shodou okolností také nejlepší sniperkou Sparťanského řádu. Kromě toho náleží k posádce Aurory, tedy vlaku, se kterým se budete přemisťovat z místa na místo a konečně se tak podíváte i jinam než do Moskvy.

Vydavatel THQ Nordic nedávno oznámil, že hra oproti očekávání vyjde o týden dříve, a to 15. února 2019. Těšit se mohou majitelé PC, Playstation 4 a Xbox One.

Metro: Exodus – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na