Akční RPG The Ascent vypadá jako cyberpunkové Diablo. Podívejte se na pěkné záběry z hraní

Akční RPG The Ascent je jedním z titulů, které byly představeny v rámci livestreamu pro chystanou herní konzoli Xbox Series X. Na hře pracuje nové vývojářské studio Neon Giant, které však sestává z veteránů se zkušenostmi z titulů jako Wolfenstein nebo Gears of War.

The Ascent se odehrává v cyberpunkovém světě na planetě Veles a svou hratelností v izometrické perspektivě připomíná Diablo. Kromě traileru, jež nabízí pohled na herní svět, se můžete podívat také na záběry z hraní, které jsou velmi akční a prezentují prakticky pouze souboje, jež působí dosti intenzivně. Je také vidno, že důležitou roli bude hrát loot.

Záběry byly pořízeny z rané alfaverze, což je vidět na poněkud kostrbatém výkonu. Do konce roku ale mají tvůrci ještě čas k tomu, aby vše náležitě vyladili. To, že The Ascent nabídne více než jen střílení, naznačuje konec videa. Hrdina se zde prochází po městě a v jednom z barů natrefí na zadavatele úkolů.

Kromě Xbox Series X vyjde hra také pro Xbox One a PC.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na