Ambiciózní RPG GreedFall ukazuje své možnosti na videu

GreedFall, nejnovější RPG od Spiders studio, vás zavede na výpravu na záhadný a nezmapovaný ostrov Teer Fradee. V novém přehledovém traileru vás společnosti Spiders a Focus Home Interactive provedou řadou funkcí, které představují GreedFall jako niterné RPG, jež klade důraz na volby hráčů.

Vytvoření postavy a výběr počátečních schopností, atributů a talentů je jen začátek, co se týče vydláždění vlastní cesty na Teer Fradee, ať už se budete chtít specializovat, nebo se rozhodnete naučit se od všeho něco. Propracovaný systém výroby vám navíc umožní upravovat si vybavení a přizpůsobit jeho vzhled a statistiky svému vlastnímu hernímu stylu.

Když dojde na souboj, můžete k němu přistoupit po svém: zneškodnit protivníka těžkými zbraněmi, elegantně jeho údery parírovat a odrážet, anebo ovládnout bojiště pomocí pastí a magie. Volitelná nabídka taktického pozastavení vám umožní strategicky naplánovat další tahy. Členové vaší družiny vás budou do boje následovat, ale pamatujte, že jsou to lidé s vlastními nadějemi, cíli a motivy. Když řeknete či uděláte něco špatného, jejich věrnost vůči vám může ochabnout anebo se i zcela obrátit.

Vaše rozhodnutí budou utvářet budoucnost nového i starého světa, a tak vám GreedFall nabídne spoustu možností volby. Oblékněte si zbroj nepřátelské frakce a vydávejte se za jednoho z protivníků, anebo pomocí svého diplomatického nadání ovlivněte mocnou elitu; a to jsou jen některé z příležitostí, které budete mít ve hře GreedFall k dispozici.

GreedFall vyjde 10. září 2019 na PlayStation 4 a Xbox One.

GreedFall – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na