Assassin’s Creed: Odyssey hlásí ztraceného elitního válečníka. Živý obsah se oddaluje

Ubisoft už před časem oznámil, že pro Assassin’s Creed: Odyssey zamýšlí dlouhý život, který chce podporovat takzvanou “live” službou, která bude mnohem obsáhlejší než v případě předchozích dílů. Kromě bezplatných i zpoplatněných přídavků se hráči mohou těšit na týdenní výzvy v podobě obzvlášť tuhých elitních vojáků a elitních lodí. Ale teď první zamýšlený borec zkrátka zmizel.

Ubisoft v jednom ze svých tweetů nahlásil, že se Damais the Indifferent pohřešuje. “Podle zákulisních zpráv zmizel v poslední vteřině. Zjevně s ním otřásla představa, že by měl nastoupit proti Misthianům. Nabídne vám férový souboj, jakmile ho najdeme.

Za tímto vtipným oznámením se pochopitelně neskrývá nic jiného než prostý odklad. Podle dostupných informací má Ubisoft technické problémy a zatím nemůže prvního “live” kontrahenta uvolnit. Jako další je 23. října na řadě elitní loď, která se bude pohybovat v Egejském moři.

Assassin’s Creed: Odyssey se každopádně těší velké popularitě a zařadí se mezi komerčně úspěšné díly série. V naší recenzi jsme byli poněkud přísnější, ale o velmi kvalitní titul jde každopádně.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na