Assassin’s Creed: Origins obsahuje peprnou erotickou scénu. Je ale dobře ukrytá

Assassin’s Creed: Origins chce být dospělou hrou se vším všudy a nevyhýbá se tedy ani erotice. Ta je mezi hlavním hrdinou Bayekem a jeho ženou Ayou poměrně často zobrazovaná v neherních sekvencích, ovšem vcelku nevinnou, přirozenou formou, která těžko někoho urazí nebo kterou by mohl někdo nazvat kontroverzní.

To ovšem neplatí o scéně, na kterou hráči narazili náhodně ve vesnici Herakleion. Ta má zjevně jen dokreslovat atmosféru starého Egypta, kde byly běžné i sexuální praktiky mezi muži. Zároveň je jakousi úlitbou (easter eggem) hráčům, kteří Assassin’s Creed: Origins (recenze) procházejí pozorně, protože ne každý na scénu jen tak narazí.

Pokud chcete být jejími svědky, vydejte se do oblasti Herakleion Nome, která se ukrývá v severovýchodní části mapy, a vyhledejte vykřičený dům na nejvýchodnějším z ostrůvků. Měli byste slyšet zvuky doprovázející sexuální styk, a to i z ulice. Pokud se vyšplháte na balkon, můžete si skrz řadu malých okének prohlédnout, odkud zvuky vycházejí.

Není však jisté, zda se této aktivitě muži věnují neustále. Někteří hráči tvrdí, že ano, jiní zase, že na scénu můžete narazit jen někdy.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Na Gamebro.cz má na starosti rubriky HW požadavků a Her zdarma.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na