Assassin’s Creed: Origins se prodává dvakrát lépe než předchůdce. Kdy vyjde další díl?

Společnost Ubisoft je s výsledky svého loňského hitu Assassin’s Creed: Origins nadmíru spokojena. Vyplývá to z konferenčního hovoru s investory, který firma uspořádala ku příležitosti prezentace výsledků za minulé čtvrtletí.

Podle šéfa Ubisoftu, kterým je Yves Guillemot, to vypadá, že by se Assassin’s Creed: Origins ve svém životním cyklu měl prodávat dvakrát tak dobře co předchozí díl – Assassin’s Creed: Syndicate. Kromě toho si tentokrát mnohem více hráčů pořídilo Season Pass, který jim zaručuje přístup k placeným přídavkům.

Bohužel však Ubisoft nesdělil žádná konkrétní čísla, která by jeho sdělení dala konkrétnější rámec. Jisté je, že se série Assassin’s Creed vrátila ve velké formě poté, co začala poněkud upadat. Zjevně jí prospěla dvouletá přestávka a bude zajímavé sledovat, zda jí bude dodržovat i do budoucna. Zatím nový díl nebyl oznámen – může se tak ale stát na letošním veletrhu E3 a hra by teoreticky mohla vyjít ještě letos, pokud by se Ubisoft chtěl vrátit k roční periodicitě.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na