Atraktivní akce Control vyjde v létě. Podívejte se na povedené záběry z hraní

Vývojářské studio Remedy Entertainment dokončuje ambiciózní akci Control, se kterou by rádo navázalo na úspěch svých předchozích titulů, kterými byly Max Payne, Alan Wake nebo Quantum Brake. Podle nových informací magazínu Game Informer má hra vyjít už toto léto. Autoři se tak zjevně chtějí vyhnout nabité předvánoční sezóně a vydat hru tehdy, kdy na trhu nebude mnoho konkurence. To může, ale samozřejmě také nemusí něco znamenat.

Control má být netradiční akcí, ve které hrají roli surreálné prvky podobně jako v Alan Wake, stejně jako nadpřirozené schopnosti jako v Quantum Brake. Opět je to příběh, který má být určujícícm faktorem. Ten se tentokrát točí kolem nadpřirozené síly zvané Hiss, která převzala kontrolu nad tajuplným “Nejstarším domem”.

Hlavní hrdinka Jesse se může opřít o schopnosti telepatického a telekinetického charakteru. Ty budete využívat v boji buď ofenzivním nebo defenzivním způsobem. Jednotlivé útoky lze řetězit také do efektních komb. Nevyhnete se ale ani plnění prostorových hádanek.

Tip na článek:  Nová hra autorů Maxe Payna se jmenuje Control. Je plná nadpřirozených jevů, podívejte se na trailer a screenshoty

Control nenabídne otevřený svět, ale na sebe navázané uzavřené úrovně, do kterých se ale budete moct libovolně vracet. Při jejich první návštěvě vám totiž mohou chybět schopnosti, abyste se dostali na určitá místa.

Control je v přípravě ve verzích pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Control – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na