Atraktivní akce Hellraid přeci jen vyjde. Ale nakonec jen jako DLC pro Dying Light

Foto: Hellraid

Jméno Hellraid dnes už pravděpodobně většině hráčů nic moc neřekne. Přeci jen, vývoj této nepříliš propagované, přesto však více než atraktivní hry, byl zastaven v roce 2015. Jak ale uvedlo polské vývojářské studio Techland, projekt nakonec přeci jen spatří světlo světa, byť v notně pozměněné podobě – jako dodatečný obsah (DLC) pro oblíbené Dying Light.

Hellraid byl původně oznámen už v roce 2012. Původně přitom mělo jít o obsáhlou modifikaci pro hru Dead Island od Techlandu. Autoři se ale nakonec rozhodli z projektu udělat samostatný titul. Plánovali příběhovou kampaň pro sólové i kooperativní hraní až pro tři hráče. Pochopitelně mělo jít především o zabíjení pekelných kreatur. Na hráče měly čekat čtyři hratelné třídy postav a nepřátelé a předměty měly být v úrovních vždy rozmístění náhodně.

V roce 2014 se Hellraid dočkal kompletního přepracování a začal používat engine Dying Light. O rok později však byl vývoj zastaven a od té doby jsme se žádných nových informací nedočkali.

Další restart do projektu Dying Light: Hellraid má přinést zcela nový herní mód, novou mapu, stejně jako neokoukané protivníky a zbraně.

Dying Light: Hellraid vyjde už v létě tohoto roku. Pravděpodobně má ukrátit dlouhé čekání na Dying Light 2, které bylo odloženo na neurčito.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na