Atraktivní Deathloop od autorů Dishonored se ukázal v prvních záběrech z hraní

Foto: Deathloop

Už loni oznámilo vývojářské studio Arkane přípravy nové akce z pohledu vlastních očí – Deathloop. Od té doby ale o projektu nebylo ani vidu ani slechu. To se teď mění. V rámci Playstation 5 eventu zveřejnili autoři nové materiály a podělili se o zajímavé informace.

Možná tou nejzajímavější je skutečnost, že hra vyjde pro PC a na konzolích pak exkluzivně pro Playstation 5, a to už koncem tohoto roku. Hra tak bude jedním z prvních velkých titulů využívajících schopností PS5. Nevíme však, zda jde o časovou exkluzivitu nebo zda Deathloop na konkurenčním Xbox Series X nikdy nevyjde. Pravděpodobnější je ale první možnost.

Hráči se vžijí do role muže jménem Colt. Ten je zachycen v časové smyčce. Každý den se probudí s obrovskou kocovinou na stejné pláži a pustí se do stejného lovu proti totožným nepřátelům. Z této smyčky unikne pouze tehdy, pokud se mu v rámci 24 hodin podaří zlikvidovat všechny lidi, kteří jsou za tento fenomén zodpovědní.

Při každém pokusu toho dosáhnout se můžete učit a plánovat kroky na další den. Hráči by si ale zároveň měli vyzkoušet roli vražedné Julianny, jejímž úkolem je časovou smyčku ochraňovat tím, že jde Coltovi po krku.

Autoři si pro Deathloop nevytyčili zrovna malý cíl. Rádi by totiž smazali hranice mezi singleplayerem a multiplayerem. Ochutnávkou vám budiž trailer s prvními záběry z hraní.

Deathloop – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na