Atraktivní hra A Plague Tale: Innocence je hotová. Vypráví příběh o inkvizici a krysách

Vydavatel Focus Home Interactive a vývojářské studio Asobo oznámily, že hra A Plague Tale: Innocence vstoupila do fáze Gold a její vydání se stíhá na 14. května. Po letech tvrdého úsilí je příběh o Amicii, inkvizici a krysách hotový.

Ve hře A Plague Tale: Innocence se přidáte k Amicii a Hugovi na chmurné výpravě, která je vyvede z dětství rovnou do kruté reality 14. století, na kterou nejsou vůbec připraveni. Pronásleduje je záhadná a nebezpečná inkvizice a navíc se na každém kroku schovávají před krysami a podezíravými nerudnými obyvateli, zatímco se zoufale snaží najít bezpečné útočiště – tohle je teď jejich život a vy je musíte nehledě na veškerá protivenství dovést do bezpečí.

Hlavní hrdinové

  • AMICIA DE RUNE… přestože je Amicii teprve 15 let, je po všech stránkách silnou ženou. Je nezávislá, zdatná a zběhlá v umění lovu, kterému ji naučil její otec. Když vyrůstala, s bratrem téměř nepřišla do styku. Nebude však trvat dlouho a právě jejich vzájemné pouto jim pomůže přežít.
  • HUGO DE RUNE… mladšímu Hugovi je teprve pět let. Je to křehký chlapec stižený neznámou chorobou, kvůli které musel většinu svého života strávit zavřený ve svém pokoji. O světě venku má pramalou představu, avšak navzdory všem jeho nástrahám a nebezpečím mu dává přednost před svým dřívějším vězením.
  • INKVIZICE…  14. století se ve Francii nese ve znamení nemocí a války. Inkvizice z dosud neznámého důvodu pronásleduje děti šlechtické rodiny de Rune a touží se zmocnit mladšího ze sourozenců. Jelikož Amicia a Hugo nemají dost síly na přímou konfrontaci se statnými vojáky, musejí při útěku využívat lstí a úkrytů.
  • KRYSY… krysy se v nezadržitelných proudech šíří celým územím Francie. Nekontrolovatelné hordy nenasytných hlodavců si neúprosně razí cestu vesnicemi zmítanými morem, loukami a bitevními poli a nelítostně požírají vše živé. Jen světlo ohně – zdá se – dokáže mračno této hrozby zpomalit.

Hra A Plague Tale: Innocence vychází již 14. května, a to na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Konzolové verze u nás budou k dostání s českými titulky.

A Plague Tale: Innocence – trailer

https://www.youtube.com/watch?v=TKwTUEbcti0

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na