Auta v Cyberpunk 2077 budou mít dvě vychytávky z GTA

Očekávaný megahit Cyberpunk 2077 vykazuje několik paralel s oblíbenou sérií Grand Theft Auto. Kromě toho, že se odehrává v otevřeném světě, bude důležitou roli hrát také řízení vozidel. Vývojářské studio CD Projekt RED se přitom od slavné značky neváhalo v tomto směru něčemu přiučit. Například, když objevíte obzvlášť pěkné vozidlo, nemusíte o něj už nikdy přijít. Budete mít totiž k dispozici garáž. A abyste se při řízení náhodou nenudili, bude v každém autě hrát rádio.

Garáž pro auta

Do garáže budete moct zajet s jakýmkoliv autem nebo motorkou a ty si zde uchovat pro příští zítřky. Autoři se ale zatím nerozhodli, zda bude takto uskladnitelný vozový park omezený, nebo nikoliv. Je tak klidně možné, že se do garáže vejde jen několik pojízdných prostředků.

Pokud zrovna budete v Cyberpunku 2077 potřebovat vozidlo, postačí stisknout tlačítko a už do něj můžete nastupovat. Jde tak vlastně o náhradu koně ze Zaklínače 3. Vždy přitom můžete jedno auto z garáže favorizovat, a právě to bude tím, které pro vás automaticky přijede.

Tip na článek:  Chceme změnit herní průmysl, vyhlašují autoři Cyberpunk 2077 svůj ambiciózní plán

Kvalitní hudba nesmí chybět

Dalším prvkem, který si Cyberpunk 2077 půjčuje od GTA, je rádio v každém autě. Jeho prostřednictvím pak můžete poslouchat všechny songy, které autoři pro hru připraví, a to včetně skladeb od fiktivní skupiny Samurai (v reálu švédští Refused), což je kapela postavy Johnyho Silverhanda, kterého ztělesňuje pro změnu Keanu Reeves.

CD Projekt RED však zatím neuvedl, zda bude možné importovat do hry vlastní songy, což je oblíbenou vlastností her ze série GTA. Zde jedna z radiostanic přehrávala adresář, do kterého si hráči uložili vlastní skladby.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 18 Prumer: 3.1]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na