Autor Diabla vydal další akční RPG. It Lurks Below je zatím dostupné v předběžném přístupu

Teprve v únoru oznámil David Breivik, který je hlavním autorem slavného akčního RPG Diablo, že připravuje nový titul tohoto žánru, byť přeci jen trochu jiný. It Lurks Below je jakousi kombinací klikačky s Minecraftem.

Jak se to celé podařilo skloubit, se můžete přesvědčit překvapivě brzy po oznámení hry. It Lurks Below už je totiž k mání v rámci předběžného přístupu na Steamu.

Vžijete se do role dobrodruha, který se prohrabuje hluboko do nitra Země, kde hledá poklady a zabíjí nejrůznější monstra. V tunelech najdete spoustu náhodně generovaných předmětů, které můžete použít. Postupem času také rozvíjíte svou základnu.

 

To celé se hraje z 2D perspektivy, která silně připomíná hru Terraria. Stejně jako v Minecraftu přitom můžete měnit prostředí. Boje jsou zase velmi akční a trochu připomínají právě Diablo.

Hra se vyznačuje pixelartovou grafikou, které po prvních rozpacích rychle přijdete na chuť. První hodnocení It Lurks Below jsou zatím velmi kladná a atakují hranici 90 %.

It Lurks Below – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na