Autor Hry o trůny podle všeho píše příběh nového titulu tvůrců Dark Souls

Jako poradce jsem se podílel na jedné hře z Japonska.” Touto větou zažehl autor románové ságy Hry o trůny, podle které vznikl ještě slavnější seriál, George R. R. Martin, podle všeho potvrdil již nějakou dobu kolující spekulace o tom, že se podílí na nové hře vývojářského studia From Software. To stojí za takovými tituly jako Dark Souls, Bloodborne nebo Sekiro (na obrázku).

Tuto větu autor uvedl ve svém osobním blogu, kde se vyjádřil k poslednímu dílu seriálu Hry o Trůny. Zároveň dodal, že všichni zúčastnění před sebou mají řadu dalších projektů. Například oba producenti série, David Benioff a D. B. Weiss, zodpovídají za novou trilogii Star Wars a další budou mít plné ruce práce s chystanými spin-offy Game of Thrones.

Samotný George R. R. Martin nepřipravuje jen další knihy své ságy, která z něj udělala jednoho z nejžádanějších spisovatelů, ale pro HBO pracuje také na pěti dalších seriálech. A jak už jsme zmínili, má také co do činění s nějakou tou hrou z Japonska.

RPG v otevřeném světě

Nejde přitom o zcela novou informaci. Spekulace se poprvé objevila už v březnu tohoto roku, kdy youtuber Spawn Wawe prozradil zákulisní informaci, že Martin je autorem nové hry studia From Software, která se bude odehrávat v otevřeném světě. Hráči by v ní měli pokořovat krále a přebírat jejich schopnosti.

Nový titul by se podle nepotvrzených informací měl jmenovat Great Rune a ve vývoji už je tři roky, což by z něj dělalo ideálního kandidáta na představení na letošním E3 2019. Kromě George R. R. Martina na něm výrazně pracuje také samotný Hidetaka Miyazaki, tedy prezident From Software a hlava stojící za sérií Dark Souls.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na