Autoři Batmana odhalili svou novou hru. Jmenuje se Suicide Squad a postaví vás proti Supermanovi

Foto: Warner Bros. Interactive Entertainment

Dlouhou dobu se spekulovalo o tom, co vlastně aktuálně kutí talentované vývojářské studio Rocksteady, které stojí za vynikající sérií Batman: Arkham. Poslední díl Batman: Arkham Knight ale vyšel už v roce 2015 a od té doby autoři nejenže nevyprodukovali, ale ani neoznámili nic nového. Nejčastěji byl v souvislosti s nimi skloňován Superman. Nakonec na něj ale nedošlo a na Twitteru Rocksteady se objevil příspěvek, který oznamuje nový titul. Studio každopádně zůstává věrno komiksovému prostředí, což je dáno přístupností těchto licencí vzhledem k tomu, že patří pod koncern Warner Bros. Interactive Entertainment.

Už dříve se dalo tušit, že se Rocksteady vydá tímto směrem, protože vydavatel Warner Bros. si registroval vícero webových domén jako SuicideSquadKillTheJusticeLeague.com nebo SuicideSquadGame.com. Zdá se přitom, že si hráči jako Suicide Squad vezmou na paškál samotného Supermana, což je poměrně originální pohled na věc. Tvůrci navíc mají velmi dobrou zkušenost s tvorbou postav padouchů ze série Batman, kdy například Joker se jim povedl fantasticky.

První teaser láká na datum 22. srpna, kdy bychom se o hře měli dozvědět více. Tehdy se koná digitální akce DC Fandome Event, v rámci které bude herní Suicide Squad obšírněji představen. Je otázkou, kdy hra vyjde, ale bylo by docela překvapivé, kdyby se tak stalo ještě letos. Na druhou stranu stihnout s takovým titulem uvedení nové generace konzolí na trh by mohl být husarský kousek, který by se dost možná vyplatil.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na