Autoři Falloutu: New Vegas nebo Pillars of Eternity slibují, že své chystané RPG nezaplevelí mikrotransakcemi

Vývojáři ze studia Obsidian Entertainment jsou ostřílenými autory vynikajících RPG titulů. Za sebou mají například Tyranny, Star Wars: Knights of the Old Republic 2 nebo Fallout: New Vegas. Před několika dny oznámili, že chystají nový projekt.

O něm je zatím známo velmi málo. Půjde opět o singleplayerové RPG, a to zcela nové značky, které by mělo být stylově podobné Falloutu. Jednu věc se ale tvůrci rozhodli fanouškům sdělit už hezky zkraje. Mnoho z nich totiž znepokojilo, že oznámený vydavatel hry – společnost Take Two – nedávno avizovala nemilou skutečnost, že ve všech jejích hrách už budou v nějaké podobě obsaženy mikrotransakce.

V případě nového titulu Obsidian Entertainment to ale platit nebude. Ten je zařazen do nové divize vydavatele, která nese jméno Private Division a pracuje s nezávislými tvůrci. Právě ona nezávislost pravděpodobně tvůrcům umožnila mikrotransakce odmítnout a nenechat si jimi prznit herní zážitek.

A pak, že to bez nich nejde…

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na