Autoři League of Legends se rozjeli. Po 10 letech oznámili rovnou 5 nových her

Vývojářskému studiu Riot Games stačila jediná hra – League of Legends – na to, aby se stalo jedním z nejúspěšnějších na světě. I po deseti letech od vydání je tento titul nesmírně oblíbený a generuje tvůrcům obrovské prostředky. Jejich část se nyní studio rozhodlo vzít do hrsti a rozšířit s jejich pomocí své portfolio tak, aby už nemohlo být vnímáno jako studio jedné hry. Velmi netradičně tak oznámilo hned řadu nových projektů.

  • Legends of Runeterra – karetní hra v univerzu League of Legends, která by měla vyjít už v roce 2020 pro PC a mobilní zařízení.
  • League of Legends Esports Manager – týmový manažer, ve kterém budete sestavovat vlastní profesionální týmy League of Legends. V roce 2020 bude implementován do League of Legends Pro League.
  • Project A – na první pohled Overwatch silně připomínající hrdinská akce v novém univerzu, o které zatím až na pár záběrů nejsou známy žádné informace, název ani termín vydání.
  • Project L – bojová hra, kterou Riot Games už jednou naznačovalo a nyní potvrdilo, ale aniž by dodalo bližší informace.
  • Project F – dosud zcela tajný projekt ve velmi rané fázi vývoje, ve kterém byste měli mít možnost objevovat svět LoL Runeterra společně s přáteli.

Kromě toho došlo také k oznámení League of Legends: Wild Rift, což se může tvářit jako nová hra, ale jde de facto o převedení originálního 5v5 MOBA titulu na mobilní platformy a konzole. K dispozici bude v roce 2020.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na