Autoři překvapivého RPG hitu Greedfall brzy představí novou hru

Foto: Greedfall

Na čem pracují tvůrci překvapivě kvalitního RPG Greedfall z loňského roku, které potěšilo zejména příznivce klasických her žánru, jež dříve produkovalo například Bioware? Už brzy bychom se to měli dozvědět. Vývojářské studio Spiders a vydavatel Nacon totiž na Twitteru zveřejnili první obrázek.

Příští projekt Spiders bude odhalen na akci Nacon Connect, která se uskuteční 7. července v 19:00,” zní text tweetu.

Pravdou je, že z obrázku příliš moudří nejsme – jde totiž o teaser, nikoliv záběr ze samotné hry. Podle všeho ale vidíme ženskou postavu zezadu, která má na sobě zvláštní mix středověké řetězové košile a futuristicky působící zbroje. Do očí okamžitě uhodí také gigantické čepele, které v obrázku zaujímají prominentní místo. Proč je tato dáma potřebuje, to se dozvíme pravděpodobně už za týden. Stejně tak vyjde najevo, zda půjde o pokračování nebo zcela novou značku.

Francouzské studio Spiders za sebou má už poměrně bohatou tvorbu. Stojí například za tituly The Technonamcer, Bound by Flame nebo Mars: War Logs. Pokračování těchto značek je ale spíše nepravděpodobné. Francouzi zatím totiž nikdy žádný sequel nevyprodukovali a právě až do vydání Greedfallu nešlo hovořit o kdovíjak povedených nebo úspěšných kouscích. Šéfka studia Jehanne Rousseau v rozhovoru potvrdila, že nová hra není Greedfall 2.

Akce Nacon Connect, na které bude novinka představena, se odehraje už v úterý. Projekt od Spiders nebude jediným, který se zde představí. Potvrzen byl už návrat závodní série Test Drive. Vydavatel Nacon, známější pod bývalým jménem Bigben Interactive, má na svědomí také hry jako Styx: Master of Shadows, Outcast: Second Contact nebo Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na