Autoři Rage 2 a Just Cause lákají na svůj nový projekt

Vývojářské studio Avalanche Studios Group v rámci krátkého video oznámilo svůj nový, dosud bezejmenný projekt, který by měl být tajuplnou akcí. Na hře pracuje oddělení “Systemic Reactions”, které v loňském roce vytvořilo nepříliš kladně přijatou střílečku Generation Zero.

Mnoho k vidění toho na videu není. Osmadvacet vteřin dlouhý trailer začíná kamerovým nájezdem do zasněženého vchodu jeskyně. Následuje krátký střih, ve kterém hráč střílí po nerozeznatelných monstrech. To vše podkresluje děsuplná hudba, z čehož lze usuzovat, že chystaný titul bude mít přinejmenším hororové prvky. Detaily k příběhu ani hratelnosti zatím známy nejsou.

Vývojářské studio Avalanche dlouhou dobu tvořilo velmi solidní tituly, mezi které patří především první tři díly série Just Cause. V poslední době už se jim ale tolik nedaří. Kdovíjak se nepovedlo Just Cause 4, načež vyšel ambiciózní Generation Zero, který ale na plné čáře zklamal. Reputaci si studio příliš neopravilo ani s loňským Rage 2, které podobně jako oba dříve zmíněné tituly hráče naštvalo především generickým světem.

Nezbývá než doufat, že Avalanche Studios najdou svou někdejší suverenitu a brzy nám o své nové hře prozradí více.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na