Baldur’s Gate 3 potvrzeno. Půjde o dosud největší hru Larian Studios, podívejte se na trailer

Ačkoliv už to bylo v podstatě veřejným tajemstvím, přesto je oficiální oznámení Baldur’s Gate 3, které se odehrálo při představování služby Google Stadia, jíž bude součástí, skvělou zprávou pro všechny milovníky hardcore RPG a zejména pak pro pamětníky původní série. V jejím případě už se zdálo, že nikdy nebude vzkříšena – a přesto se zadařilo.

Baldur’s Gate 3 posune hranice RPG žánru a nabídne bohatý děj s dosud nevídanou svobodou konání pro hráče, významná rozhodnutí, jedinečné doprovodné postavy a souboje, na které nezapomenete,” stojí v tiskovém prohlášení k oznámení hry. “Jde o největší hru, jakou kdy Larian Studios vyvíjeli a budete ji moct hrát jak s přáteli, tak jako singleplayer.

Baldur’s Gate III bude k dispozici nejen v rámci služby Google Stadia, ale stejně jako jeho předchůdci vyjde také v klasické verzi pro PC. Datum vydání zatím není známo, ale vzhledem k tomu, že jde o jeden z taháků Stadie, která bude spuštěna v listopadu tohoto roku, dá se očekávat, že třetí Baldur by měl následovat v dalším roce. Letos už to ale s největší pravděpodobností nestihne.

Baldur’s Gate 3 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 5 Prumer: 4.2]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na