Baldur’s Gate 3 se má představit v rámci konference Google Stadia

V poslední době se množí náznaky, že dojde k oznámení vytouženého pokračování slavné RPG série Baldur’s Gate. V třetí díl už doufal málokdo, a přesto se teď zdá, že se ho chopí snad nejpovolanější ruce v celém herním průmyslu.

Belgické vývojářské studio Larian, které stojí za povedenou sérií Divinity, si na svůj web vystavilo tajuplnou trojku a z popisu, který fanoušci našli v kódu webu, vyplynulo, že jde o lákání právě na Baldur’s Gate 3. Oficiálně zatím sice nic potvrzeno nebylo, ale z druhé strany přibývají hlasy, které tvrdí, že Baldur’s Gate 3 bude oznámeno v rámci konference Stadia Connect, která proběhne před veletrhem E3 2019 s cílem podrobněji ukázat schopnosti chystané služby Google Stadia.

V rámci livesteamu, který proběhne 6. června 2019 od 18:00 našeho času chce Google prozradit nejen cenu streamovací služby Stadia, ale také se pochlubit zajímavým line-upem titulů, které ji budou podporovat. Baldur’s Gate 3 má být v tomto ohledu jedním z taháků. Zároveň by však hra měla vyjít klasickou formou.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na