Battlefield 5 představuje mód Firestorm. Jde o Battle Royale s vozidly a největší mapou v historii sérii

Nový trailer představuje mód Firestorm pro Battlefield 5. Nejde o nic jiného než již dříve přislíbený Battle Royale, který vyvíjí externí studio a který bude vydán až po samotné hře, což vzbudilo vlnu nevole.

Z traileru vyplývá, že Firestorm bude moct hrát 64 hráčů, tedy stejně jako další módy Battlefieldu 5 jako Conquest a Grand Operations. Hrát se bude v 16 jednotkách po 4 hráčích a vítězem se stane poslední přeživší tým.

Zatím není jasné, zda bude ve Firestorm hrát roli systém tříd vojáků jako v jiných módech Battlefieldu 5 nebo zda půjdete do akce neozbrojení, jak je to běžné například ve Fortnite nebo PUBG. Specializované charaktery jako medik by každopádně do Battle Royale konceptu mohly vnést svěží dynamiku.

Dynamicky zničitelné prostředí

Na mapě každopádně budou rozmístěné zbraně, takže loot bude hrát roli stejně jako v jiných Battle Royale hrách. Není však jisté, zda budete nacházet také vylepšení jako lepší dalekohledy nebo větší zásobníky.

Battlefield 5 v tomto módu nabídne dosud největší mapu celé historie značky, což už je v případě této série co říct. Mapa se bude zmenšovat neustále se přibližující ohnivou stěnou – odtud název Firestorm.

Jisté je, že se v Battlefield 5: Firestorm můžete těšit na vozidla jako tanky nebo náklaďáky. Potvrzeno bylo také dynamicky zničitelné prostředí, takže budete moct například srovnat se zemí budovy.

Battlefield 5: Firestorm – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Michal
Host
Michal

Bude tam možnost střílet po svých hráčích,nebo to bude u nich bez poškození?