Battlefield 5 se představuje v grandiózním traileru. Je to neskutečná jízda v úžasné grafice

Poté, co představení Call of Duty: Black Ops 4 zanechalo ve fanoušcích spíše smíšené pocity, bodují první scény z Battlefieldu 5 na celé čáře a skoro by se už na základě těchto ukázek chtělo usuzovat na to, kdo že bude letošním vítězem o nejlepší online akci roku.

Je to samozřejmě předčasné, ale co do inscenace bojů zatím jednoznačně vede Battlefield 5. Trailer představující hru je opravdu neskutečná jízda, která se ani na okamžik nezastaví. Neustále jste v pohybu, okolo vás zuří boje, vzduchem létají stíhačky, které když proletí přímo nad vámi, je to sakra cítit – a vše se zdá být nebývale intenzivní.

Svůj díl na tom mají pochopitelně čisté a věrné zvuky, ale především grafické zpracování, které jednoznačně útočí na post nejlépe vypadající hry současnosti. V traileru jsou k vidění i scény přímo z hraní a opravdu to stojí za to, byť je jasné, že byly pořízeny na té nejvýkonnější sestavě a běžný standard bude přeci jen trochu jinde.

Battlefield 5 je zasazen do druhé světové války, a přestože hlavní nabídkou budou multiplayerové módy včetně toho kooperativního, nabídne hra také singleplayerovou kampaň, kterou letošní Call of Duty vynechává. Hlavní roli v ní bude mít poněkud netradičně, a na druhou světovou obzvlášť, ženská hrdinka. Tvůrci se chtějí zaměřit také na příběhy jednotlivých vojáků nejhoršího konfliktu v lidských dějinách.

Vývojářské studio DICE v Battlefieldu 5 opouští dosavadní model Season Passu, v rámci kterého zveřejňovalo zpoplatněné přídavky. Namísto toho najíždí na “game as service” model, kdy budou nové mapy a další obsah vydávány zdarma v rámci “Tides of War”.

Battlefield 5 vyjde 19. října 2018 na PC, Playstation 4 a Xbox One. O tři dny dříve se ke hře dostanou ti, kdo si pořídí Deluxe edici, jež nabídne ještě další bonusy. Hráči, kteří si hru předobjednají, pak získají možnost zúčastnit se uzavřeného betatestu.

Battlefield 5 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

6
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Karas
Host
Karas

Zatím nejhorší trailer k AAA hře, který jsem kdy viděl,aneb jak víc jde se vysmát všem historikům, veteránům a fanouškům WWII her než-li znásilněním historie a politickou korektností (např.
ta ženská bez ruky, už jenom očekávám transgenderovskýho Pattona…)

Martin
Host
Martin

nevím jak ostatní, ale za mě top líbí se mi to 😀

radek
Host
radek

far cry 5 ma teda lepsi grafiku

elsei
Host
elsei

#NotMyBattlefield #bodujenaceléčáře xD

Vojko
Host
Vojko

První scény bodují na celé čáře? Vážně? Podíval se někdo na Like/Dislike bar u traileru?

Meli
Host
Meli

vypadá to fakt dobře 🙂 ale jako vždy nemaji dohodu se steamem a proto hru nekoupím jako vždy 🙂