Battlefield 5 vyjde nedodělaný. Také kooperativní mód Combined Arms bude až později

Situace ohledně očekávané online akce Battlefield 5 je pro společnost Electronic Arts stále obtížnější. Vývojářské práce evidentně nejdou tak, jak by jít měly a autorům se nedaří držet ambiciózního časového harmonogramu. Battlefield 5 tak nyní ze všeho nejvíce připomíná trhací kalendář, ze kterého ubývají kousky, jež se objeví v den vydání v hotové verzi.

Poté, co jsme se dozvěděli, že EA nestihne připravit Battle Royale režim, se na oficiálních stránkách hry objevilo také oznámení, že se v den vydání hry, tedy 19. října 2018, nedočkáme ani kooperativního módu Combined Arms. Je pravděpodobné, že se tento mód v Battlefieldu 5 objeví později, a to formou většího updatu.

Combined Arms je velmi zajímavou herní variantou určenou pro čtyři spolupracující hráče. Speciální na něm je, že jednotlivé mise jsou tvořeny generátorem a liší se tak v cílech a úkolech. Combined Arms má hráčům usnadnit přechod od singleplayeru k multiplayeru.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na