Battlefield: Bad Company 3 může vyjít už příští rok. Co chce nabídnout?

Fanoušci série Battlefield, kteří si oblíbili spin-off Bad Company, budou mít příští rok pravděpodobně důvod k radosti. Dobře informovaný zdroj totiž zveřejnil informaci, že v roce 2018 vyjde Battlefield: Bad Company 3. Představen by přitom měl být příští rok na E3, takže se s vydáním dá počítat někdy na podzim, což by odpovídalo tomu, že EA chce mít ve vánoční sezóně vždy nějakou silnou akci, kterou letos mělo být Star Wars: Battlefront 2.

Studený Vietnam

Hra by měla být umístěna do kulis vietnamské války, ale v širším rámci bude reflektovat celou studenou válku. Singleplayerový příběh se pak má zaobírat zejména Vietnamem a jeho důsledky, ale bez toho, aby hra kladla přílišný důraz na historickou přesnost. Z toho vyplývá, že hlavní bude zábava a autentičnost bude navozena spíše pocitově.

Multiplayer pak má obsahovat módy Conquest, Rush, Operations, Domination a Team Deathmatch, stejně jako speciální mód, ve kterém proti sobě nastoupí dva pětičlenné týmy a který bude připomínat Squad Obliteration. Herně by pak Battlefield: Bad Company 3 měl ze všeho nejvíce připomínat logicky Bad Company 2, ale také Battlefield 3. Další prvky hry, jako třeba úprava zbraní a výběr vozidel, se ale budou orientovat spíše na Battlefield 4.

Lootboxy snad nebudou

Vzhledem k použitému scénáři se můžete těšit také na dobové zbraně a vozidla, mezi kterými pochopitelně nebudou chybět ani tanky a helikoptéry, které z multiplayerových bitev opět učiní jedinečný zážitek.

Zajímavé je, že podle zdroje, kterým je dobře informovaný youtuber Almighty Daq, nebudou lootboxy po katastrofě se Star Wars: Battlefront 2 hrát žádnou velkou roli. Zároveň by se ale mohly vrátit “battlepacky” z Battlefieldu 4.

Hratelnost Battlefield: Bad Company 3 by měla být rychlejší než v Battlefieldu 1 a přitom komplexnější než v Battlefield Hardline. Oficiálně potvrzeno z toho samozřejmě není vůbec nic, berte tedy tyto informace s rezervou, ale také s tím, že jsou velmi pravděpodobné.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na