Battlezone: Combat Commander bude remakem akční klasiky

Vývojářský tým Rebellion se rozhodl, že se pustí do remaku akční klasiky z roku 1999 – Battlezone 2. Titul se jmenuje Battlezone: Combat Commander a má vyjít příští rok na Steamu a GOG.

Původní hru má na svědomí dnes už zavřené studio Pandemic a na tu dobu šlo o ojedinělou kombinaci akční hry a realtime strategie. Budujete základnu, stavíte futuristické jednotky a pak se až se 14 hráči můžete pustit do obřích bitev. Je přitom možné si vybrat některou z jednotek a ovládat ji přímo.

Nejen nová grafika

Remake nenabídne zbrusu novou grafiku, kterou osmnáct let stará hra potřebuje ze všeho nejvíce, ale také přepracovanou umělou inteligenci, která by tak měla plnit dnešní standardy, což by se mělo pozitivně odrazit v chování jednotek.

Rebellion pro Battlezone: Combat Commander plánuje také funkci “cross-play”, takže spolu budou moct hrát hráči ze Steamu i GOG. Těšit se můžete i na podporu fanouškovských modifikací.

Vydání Battlezone: Combat Commander by měl předcházet betatest. Kdy ale začne, to zatím nebylo oznámeno.

Battlezone: Combat Commander – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na