Bee Simulator vás nechá žít jako včelu. Můžete tancovat, používat žihadlo a sbírat nektar, podívejte se na video

Kdo by si v počítačové hře nechtěl vyzkoušet, jaké to je být pilnou včeličkou? Přiznáváme, mnoho takových hráčů asi nebude. A přesto se polské vývojářské studio Varsav Game Studios snaží tuto díru na trhu vyplnit svým Bee Simulatorem.

Bee Simulator vám dá coby včele šanci zabránit hrozícímu zániku svého včelího hejna. V jednom ze tří herních módů totiž budete prožívat příběh, kdy hrozí pokácení stromu, ve kterém je uhnízděn váš úl. Úkolem včely pochopitelně není nic jiného než této katastrofě zabránit.

V průběhu vašeho putování se vám do cesty postaví nebezpečné vosy, kterým se budete muset bránit svým žihadlem. Přestože se to podle výše uvedeného nemusí zdát, chtějí autoři Bee Simulator koncipovat hru jako zcela nenásilnou. Ve volných chvílích si například zatancujete s dalšími včelami, budete pozorovat pár při pikniku nebo hledat nejlepší nektar.

Hra nabídne také mód, ve kterém budete moct volně prozkoumávat herní svět, jehož předobrazem byl Central Park v New Yorku. Chybět by neměl ani kooperativní mód prostřednictvím rozdělené obrazovky.

Bee Simulator má vyjít na podzim tohoto roku, a to na PC, Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Bee Simulator – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na