Bethesda chce The Elder Scrolls: Blades uvést na maximálním množství platforem. Které to budou?

Společnost Bethesda chce svůj chystaný titul The Elder Scrolls: Blades uvést na co nejširším poli platforem. V rozhovoru to pro server Shacknews uvedl viceprezident společnosti Pete Hines. Ve hře půjde o to, znovu vybudovat zdevastované město a za tímto účelem sehnat potřebné suroviny a nástroje.

The Elder Scrolls: Blades však bude obsahovat také herní mód zvaný The Abyss, ve kterém hráče pošle do nekonečného dungeonu, kde se budou muset popasovat s nejrůznějšími nepřáteli. Autoři chystají také duely v arénách proti dalším hráčům.

Hra cílí primárně na mobilní platformy s operačními systémy Android a iOS, ale těmi to zdaleka nekončí. “Chceme hru uvést na všech platformách, které ji dokážou spustit, a to včetně virtuální reality,” prohlásil překvapivě Pete Hines. Hra se tak velmi pravděpodobně objeví také na PC, Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Na TES: Blades pracují zejména vývojáři, kteří se předtím postarali o úspěšný Fallout: Shelter. Ve hře nebude chybět inventář, speciální schopnosti postav ani nejrůznější zbraně a výzbroj. Hraní bude podle Hinese možné ve vertikálním i horizontálním módu.

The Elder Scrolls: Blades vyjde ještě letos, nemá však zatím stanoveno konkrétní datum.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Erik
Host
Erik

Jaká požadavky to chce ?
myslím RAM Procesor atd.
cíleno na mobil