Chystá Bethesda nový Fallout? Na Amazonu se objevil odpočet

Na internetovém obchodě Amazon se objevil takzvaný “placeholder” pro novou hru od Bethesdy. O co přesně se jedná, zatím nevíme, ovšem výplňový produkt byl doplněn staromódním filmovým odpočtem, který silně připomíná sérii Fallout.

Produkt už z obchodu opět zmizel, několika pozorným fanouškům se ale podařilo udělat včas obrázek.

Titul by měl být k dispozici pro PC, Playstation 4 a Xbox One. Jeho cena je stanovena na 60 dolarů a k dispozici by vedle standardní edice měla být také Deluxe a sběratelská edice. Jako datum vydání je pak stanoven 31. prosinec 2019, což je ale takřka jistě falešné datum.

Pokud by se skutečně potvrdilo, že jde o nový Fallout, bylo by to poměrně velké překvapení. Vzhledem k tomu, že Fallout 76, byť nepříliš povedený, vyšel teprve minulý rok, usuzujeme, že se dost možná bude jednat o remaster některého ze starších Falloutů. Nabízely by se Fallout 3 nebo Fallout New Vegas.

Bethesda by se tímto způsobem mohla snažit opět vylepšit pošramocený obraz série, protože online odbočka Fallout 76 si stále ne a ne získat přízeň hráčů. Třetí díl, případně New Vegas, přitom patří mezi fanoušky k nejoblíbenějším.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 4.5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
funboy
Host
funboy

Jakožto fanoušek série Fallout tímto vyzývám bethesdu at už na tu značku nesahá a prodá to, posrala na ní co se dalo. Klidně se může jednat o nový elder scroll 😀

Kaktus_v_květináči
Host
Kaktus_v_květináči

Jakožto fanoušek série Fallout a někdo, kdo s plnou pokorou odpustil Bethesdě přešlap jménem “76” si nemyslím, že se bude jednat o zcela nový titul ze série. Podle předběžných informací víme o dalším díle jen to, že se bude jednat o singleplayer ale především fakt, že bude běžet na zcela novém enginu. Remaster mi taky nepřijde příliš reálný, vzhledem k tomu co řekl sám Todd Howard, nejsou jeho šálkem kávy, ani něčím, čím by se chtěl v následujících letech zabývat. Na remasterech “trojky” a New Vegas pracují fanoušci pod názvy “Fallout 4: Capital Wasteland” a “Fallout 4: New Vegas”. Byla… Číst vice »

Honza
Host
Honza

Bethesda si nezaslouží odpuštění za Fallout, protože se neomluvili, nevrátili peníze a do posledního dechu tvrdí, že je to hra, na který se pracuje a že ji opraví.
Neopraví a do pár let vypnou servery.