Bethesda konečně ukázala Fallout 76, a to v naprosto bombovém traileru. Hra bude čtyřikrát větší než Fallout 4

Tak s tím jsme nepočítali! Bethesda nečekala na svou ranní konferenci a jedno ze svých největších želízek v ohni, Fallout 76, představila trailerem v rámci konference Microsoftu. Nutno říct, že tento trailer se povedl vážně na výbornou a doslova sálá úžasnou atmosférou z univerza Falloutu. 

Fallout 76 bude vyprávět příběh o obyvatelích jednoho z prvních otevřených vaultů otevřených po nukleární válce. Trailer přitom ukazuje překvapivě vesele inscenovanou pustinu, která je nesmírně vizuálně pestrá. Na videu přitom nechybí ani záběry z hraní, takže si můžete udělat představu o tom, jak se bude titul hrát a jak přitom bude vypadat.

Šéf Bethesdy Todd Howard prozradil, že Fallout 76 bude čtyřikrát větší než Fallout 4 a že se bude odehrávat v Appalačském pohoří přibližně 20 let od vypuknutí nukleární války. V rámci série by mělo jít o prequel, který na rozdíl od předchozích dílů bude hodně sázet na multiplayer.

Fallout 76 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na