Bethesda mění názor a vrací se na Steam. Nechybí ani Fallout 76

V poslední době jsme si zvykli slýchat, který že vydavatel nebo tvůrce zamával Steamu a přesunul se na Epic Games Store, kde má oficiálně výhodnější podmínky. Na první pohled to mohlo vypadat jakoby na Steamu téměř nezbyly žádné velké hry, obzvlášť když přední vydavatelé se už před časem přesunuli na své vlastní platformy. 

Teď se však Steam přeci jen může pochlubit pozitivní zprávou, kterou všichni jeho zastánci dozajista uvítají. Vrací se na něj velký vydavatel v podobě společnosti Bethesda, která nějakou dobu koketovala s tím, že své tituly bude distribuovat výhradně prostřednictvím své platformy Bethesda Launcher, kde vyšel exkluzivně například Fallout 76.

Těžko říct, zda vlastní platforma nenaplnila očekávání nebo zda Steam vlivem okolností nabídl Bethesdě tak atraktivní podmínky, že je těžko mohlo odmítnout. Jisté je jen to, že firma bude mít na Steamu opět kompletní katalog, který bude doplňován o nové tituly, které mají vyjít v letošním roce. Tedy Rage 2, Wolfenstein: Youngblood nebo Doom Eternal. Ještě v tomto roce na platformě Valve vyjde také Fallout 76.

Ohodnoťte článek
[Celkem hlasů: 2 Průměr: 3]

Mohlo by vás zajímat

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

6 Komentáře zapnuto "Bethesda mění názor a vrací se na Steam. Nechybí ani Fallout 76"

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Marek
Host

Od Bethesdy si už nikdy nic nekoupím!!!! Poslední hra nešla ani odinstalovat…

Justy
Host

A čím jsme si trest v podobě F76 zasloužili? 😀

Maniak
Host

výborně už se těším až to zas nepůjde propojit 😀

Nemesis
Host

Jop, Fallout 76 je vše co si steam krysy zaslouží.

Grassel
Host

Ty prasky co beres po ranu maji hodne negativni vliv, viď

Menesis
Host

Tolik zášti a zlosti, hodně štěstí v životě trupíku 😀

TOPlist