Bethesda prý chystá velké RPG ze světa Cthulhu

Je dobře známo, že vývojářské studio Bethesda aktuálně pracuje na dvou velkých projektech, kterými jsou pokračování oblíbené série The Elder Scrolls 6 a zcela nová značka Starfield. Tyto tituly by teoreticky mohly vyjít v příštím a přespříštím roce, byť je to spíše optimistický pohled. Slavné studio však už rozhodně musí přemýšlet o tom, do čeho se vrhne dále.

Podle několika zdrojů by se kroky Bethesdy mohly ubírat poměrně zajímavým směrem. Studio se podle všeho chce pořádně podívat na zoubek mýtu Cthulhu. Nebylo by to přitom poprvé. Už v roce 2005 připravila Bethesda ve spolupráci s Headfirst Productions dnes už poněkud pozapomenutou dobrodružnou hru Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth.

Tentokrát by se však mělo v nejlepší tradici studia jednat o RPG v otevřeném světě, pochopitelně velmi temné a hororové. Zatím jde nicméně jen o spekulace, a i pokud by se naplnily, bylo by vydání hry ještě dosti vzdálené.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 4.7]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Václav
Host
Václav

Jestli budou něco takového vyvíjet tak doufám že to bude fakt mega hra ❤️

Melber
Host
Melber

pozapomenutej Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth. Pcha.! tady nikdo neví o čem mluví, to je klasika která nikdy nebude zapomenuta.