Bethesda umožnila nemocnému chlapci zahrát si Fallout 76 v předstihu. Vydání se pravděpodobně nedožije

Dvanáctiletý chlapec jménem Wes z amerického Hampton Roads je velkým fanouškem série Fallout a velmi se těšil na nejnovější pokračování Fallout 76. Bohužel hrozí, že se chlapec oficiálního vydání plánovaného na konec tohoto roku nedožije, protože trpí vážnou formou rakoviny – neuroblastomem. Lékaři nyní rodině doporučili, aby ukončila léčbu.

Přestože se ve světle takového zjištění zdá být nějaká hra zcela irelevantní, rodiče chlapce na Facebooku popsali, jak je zničený z toho, že si pravděpodobně neužije předobjednanou edici Power Armor. Proto se obrátili na společnost Bethesda s žádostí o pomoc.

Společnost se rozhodla vyhovět a vyslala svého zaměstnance se hrou přímo k rodině. Díky tomu si Wes mohl celý den zahrát prototyp hry ve velmi pokročilé podobě jako jeden z prvních mimo herní průmysl. Dostal také jednu z prvních vyrobených helem Power Armor, jež bude obsahovat zmíněná edice. Tu jeho však svým podpisem opatřil šéf herního vývoje Bethesdy, Todd Howard.

Vzhledem k tomu, že Fallout 76 je stále dobře střeženým zbožím, aby se ho náhodou nezmocnil někdo, kdo nemá, nemohl si Wes kopii hry ponechat. Jeho rodina ale na Facebooku uvedla, že byl z možnosti si Fallout 76 zahrát zcela nadšený.

Ohodnoťte článek
[Celkem hlasů: 0 Průměr: 0]

Mohlo by vás zajímat

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

1 Komentář zapnuto "Bethesda umožnila nemocnému chlapci zahrát si Fallout 76 v předstihu. Vydání se pravděpodobně nedožije"

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Oldis
Host

Kluka je mi lito, ale chapu ho. Kdyz mi bylo 14 mel jsem tezky otres mozku a byl na JIPce a hrozne jsem si pral jeste nekdy zase zahrat Carmageddon 2.

Bethesda je super ze mu to alespon na jeden cely den umoznila… fakt kabrnaci 🙂

TOPlist