Bethesda umožnila nemocnému chlapci zahrát si Fallout 76 v předstihu. Vydání se pravděpodobně nedožije

Dvanáctiletý chlapec jménem Wes z amerického Hampton Roads je velkým fanouškem série Fallout a velmi se těšil na nejnovější pokračování Fallout 76. Bohužel hrozí, že se chlapec oficiálního vydání plánovaného na konec tohoto roku nedožije, protože trpí vážnou formou rakoviny – neuroblastomem. Lékaři nyní rodině doporučili, aby ukončila léčbu.

Přestože se ve světle takového zjištění zdá být nějaká hra zcela irelevantní, rodiče chlapce na Facebooku popsali, jak je zničený z toho, že si pravděpodobně neužije předobjednanou edici Power Armor. Proto se obrátili na společnost Bethesda s žádostí o pomoc.

Společnost se rozhodla vyhovět a vyslala svého zaměstnance se hrou přímo k rodině. Díky tomu si Wes mohl celý den zahrát prototyp hry ve velmi pokročilé podobě jako jeden z prvních mimo herní průmysl. Dostal také jednu z prvních vyrobených helem Power Armor, jež bude obsahovat zmíněná edice. Tu jeho však svým podpisem opatřil šéf herního vývoje Bethesdy, Todd Howard.

Vzhledem k tomu, že Fallout 76 je stále dobře střeženým zbožím, aby se ho náhodou nezmocnil někdo, kdo nemá, nemohl si Wes kopii hry ponechat. Jeho rodina ale na Facebooku uvedla, že byl z možnosti si Fallout 76 zahrát zcela nadšený.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Oldis
Host
Oldis

Kluka je mi lito, ale chapu ho. Kdyz mi bylo 14 mel jsem tezky otres mozku a byl na JIPce a hrozne jsem si pral jeste nekdy zase zahrat Carmageddon 2.

Bethesda je super ze mu to alespon na jeden cely den umoznila… fakt kabrnaci 🙂